Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti is rosszul öltöztetitek a...

Ti is rosszul öltöztetitek a gyereketeket?

Figyelt kérdés

múlthét kedden még vastag ruhát adtam rá reggel, majd megsült szegény. pénteken vékony ruhát kapott, rövid ujjúba ment, szerencsére volt bent kardigán mert fázott.


hétvégén ugye a meleg nadrágot vettem elő és ma azt vette fel. télen mondjuk kap alá harisnyát is, szóval nem annyira bélelt, de azért jó meleg, biztos melege van benne :S


csak én vagyok ennyire szerencsétlen, hogy így félreöltöztetem vagy ebben a változékony időben azért más is benézni?


2015. ápr. 20. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
2,5 èves kisfiamra reggel bizony ráadtam a harisnyát a melegìtő alá. -1fok volt, mikor mentünk a bölcsibe, ráadásul biciklivel. Felül hosszù ujjù, pulcsi, dzseki volt rajta. Hètvègèn is ìgy volt felöltöztetve.
2015. ápr. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
Nem tudom, én mindig kevesebbet adok rá, mint amit én vennék fel. Egyszer öltöztettem túl, jó beteg is lett. Ők örökösen mozognak, szaladnak, izzadnak, ami sokkal veszélyesebb, mint egy kis fázás. De nem jellemző, hogy fáznának, sőt. Hétvégén egy szál tréningnadrágban voltak, meg egy vékony mellényben. Én angykabátban. Ők még így is pirosa voltak, átmelegedtek a játékban.
2015. ápr. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is egy örök reggeli tervezés a nagyobbnál, h mit adjak rá. De már rengeteg féle ruhája van bent az oviban, én ma megbeszéltem vele, h kérdezze meg az óvónőket, mit vegyen fel,ha kimennek.
2015. ápr. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap polóban voltak, itt nagyon jó idő volt. Reggel kinéztem, úgy tűnt ma is jó idő lesz. Polóra adtam egy "átmeneti" pulcsit. Délelőtt gondolkodtam el, hogy kevés, én fáztam.
2015. ápr. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a lányomat rétegesen öltöztetem.

Kap harisnyát, vagy leggings nacit, rá vagy egy vastagabb melegítő, vagy egy vastag leggings, vagy bélelt naci. Időtől függ. Felülre kis ruha vagy tunika, arra pulcsi, softsell dzseki, meg egy pufi mellény. Így megyünk reggel. Így van lehetőség többféleképpen öltöztetni. Az oviban csak a harisnya és a ruha van rajta (ja az általában ujjatlan, így van alatta egy hosszúujjú vékony póló, vagy ha a ruha-tunika ujjas, akkor trikót adok alá. Így a reggeli 8-10 fokban van rajta akár 4-5 réteg is. Ha nagyon kimelegszik elég akár csak a ruci, vagy ráadják a pulcsit, esetleg pulcsit mellénnyel, vagy csak a kabátot, vagy kabát+ mellény pulcsi nélkül. Ha már melegebb van akkor a softshell dzseki helyett csak széldzsekit szoktam adni rá.

2015. ápr. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyen a tavasz :-) magamat is folyton rosszul öltöztetem. A lányomnak meg mindig viszek plusz cuccot, ha kéne, de le is tudok venni róla, ha olyan van. Azért ha reggel 1 fok van, délben meg 18, akkor nem nagyon van olyan cucc, ami egész nap jó, ilyenkor kell nap közben többször újratervezni.
2015. ápr. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

utolsó, igen, újraterveztem, ezért ég a fejem :D nálunk péntek óta rossz idő van, most meg hétágra süt a nap. de mivel oviban van, azon kívül, hogy magamban rágódok, nem tudok mit csinálni :(

holnap viszek be egy kupac váltóruhát, tök hülye vagyok, ez eddig eszembe se jutott :/

2015. ápr. 20. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!