Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hogy kell teszelni a babának...

Hogy kell teszelni a babának a mosóport / mosószert?

Figyelt kérdés
Mossak ki valamit vele és adjam rá? Vagy mégis hogy nézzem mag hogy irritálja e?

2019. szept. 23. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért a babák nem kísérleti nyulak. Első körben mindenképp babáknak kifejlesztett mosószert vegyél (baby) és folyékonyat, mert a mosópor sokszor benne marad a textilben. Öblítőt ne használj egyelőre. Megnézed, hogy hány kupak mosószert ír egy adag mosáshoz, abból a minimum mennyiséget tedd csak bele. Szárítás, vasalás után ha ráadod a babádra a ruhát, akkor pár óra múlva úgyis látni fogod, hogy az a fajta mosószer okoz-e nála bőrirritációt. Pirosodást, viszketést. (egyéként ezek ételtől is lehetnek, én a kislányom ekcémáját a mosószernek tudtam be, közben a tejtermékektől volt). Nálam már nagyok a gyerekek (9 év), de még mindig mindenből sensitiv-et használok.
2019. szept. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
Először adsz neki egy kanállal, ha ízlik neki akkor mehet több is.
2019. szept. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
10 hónapos, és babynek valorol másik babynek valóra akarok váltani.... nem kísérleti nyúl de mégis akkor hogy tesztetjem, ha nem rajta. Utána az ő ruháit fogom mosni vele.... 🤷🏻‍♀️
2019. szept. 23. 13:04
 4/7 anonim ***** válasza:

nem kell ekkora felhajtás. Kipróbálsz egy másik baby mosószert és kész. Ha nem válik be, váltasz.

akkora nagy hibát nem tudsz elkövetni, maxiumum a bőrén észreveszed. Annyi nem fog neki megártani.

2019. szept. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jól van akkor egy fél géppel kipróbálom az útat úgy ahogy írtad
2019. szept. 23. 13:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Nyilván mikor először adtál az újszülöttre ruhát akkor sem tesztelted különösebben. Kimostad, ráadtad. Kész.


Nagy odafigyelésre akkor van szükség ha problémás a gyerek bőre.

2019. szept. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak extrabrutálisan érzékeny bőre van. Rengeteget kísérleteztünk mire megtaláltuk hogy mit tolerál. Én mindig egy pár zoknit vagy harisnyát öblítettem át az újfajtával. Ha nem lett gond, ment egy body. Ha azzal sem, akkor mehet az egész mosnivaló vele.
2019. szept. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!