Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen öblítőt, mosószert/mosó...

Milyen öblítőt, mosószert/mosóport használtok a gyerkőcötök ruhájához?

Figyelt kérdés
3 éve öblítek Lenor sensitiv-vel, mert előtte kicsattogott a kis bőre. Valamiért nagyon taszít már az illata, és szívesen váltanék más illatra (ecetet hagyjuk). Létezik olyan fajta, ami kevésbé irritatív? Én pl. kicsattogok a rózsaszín lenortól és a sárga silan-tól, tehát ebből kiindulva akár válthatnék is, mert lehet, hogy van olyan, ami nem csapja ki. A mosószer (folyékonyt használok) most éppen Biopon, de valahogy nem akarja kiszedni a makacs foltokat.
2014. máj. 22. 14:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Folyékony mosószer Persil sensitive és öblítő Lenor fehér sensitive! :) Illetve mostanában a kék Lenort is használjuk!
2014. máj. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Jégtánc ***** válasza:
100%
Tomi vagy Ariel.Mikor melyik.Öblítő kék Lenor.
2014. máj. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek nem nagyon sikerült feldolgozni a kérdést. Mindenkinek mást bír a bőre, ezt neked kell kitapasztalnod. A gyerek 3 éves? Miatta szerintem már nem kell külön mosószert használnod. Ami másnak beválik, neked lehet, hogy irritáló. Nem fogsz "tuti receptet" kapni.
2014. máj. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Mentek a zöld kezecskék! :)

Szerintetek be merjem vállalni az öblítő váltást? A mosószerrel átlagban nincs gond, de a sensitive illatot, ha megérzem, az ájulás kerülget. A miénket kék silan-nal mosom, és szeretem.

2014. máj. 22. 14:15
 5/22 A kérdező kommentje:
Tavaly ilyenkor kiütéses lett a kék, zöld, sárga coccolinotol- Én kéket vettem, az egyik mamánál lévő ruhák zölddel lettek öblítve, a másiknál sárgával, és mindháromtól kiütéses lett. Lehetséges, hogy azóta változott a helyzet a bőre kapcsán?
2014. máj. 22. 14:17
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Házi készítésű öko mosószert használok és ecetet az öblítéshez. Én tartózkodom a vegyi anyagoktól.
2014. máj. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Mosószóda, mosódió, ecet. Makacs foltokat mosás előtt marhaepe szappannal bedörzsölöm.
2014. máj. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

miért írtad,hogy az ecetet hagyjuk??nem lehet,hogy pont a sok vegyszer miatt csattan ki a bőröd az öblítőtől?

én ecetes vízzel öblítek már évek óta és kiváló!


mosószert meg mosószappanból készítek,tök olcsó és hatékony, senki semmi bőrbaja nincs,2 kisgyerekem van

2014. máj. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mosószódát folyékonyhoz is lehet adni? Milyen arányban? Anyu használja, de mosóporral mos, így nincs összehasonlítási alapja, azért kérdezem.
2014. máj. 22. 14:27
 10/22 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnám az öblítőváltást. Veszteni valód nincs. Kísérletezz 1-2 darabbal.
2014. máj. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!