Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Téli újszülöttnél mi vált be...

Téli újszülöttnél mi vált be jobban: hosszú ujjú body+rugi vs hosszú ujjú body+nadrág és pulcsi?

Figyelt kérdés
2019. okt. 2. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Rövid ujjú body és hosszú ujjú rugdalozó. Hosszú ujjú bodyra elég nehéz ráadni hosszú ujjú felsőt...
2019. okt. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ó köszönöm, erre nem is gondoltam :( Első babámat várom, de ilyenkor annyira hülyének érzem magam :(
2019. okt. 2. 19:38
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy hosszú ujjú bodyra ujjatlan rugdalózó.
2019. okt. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a hosszú ujjú bodyra az ujjatlan rugit szeretem a legjobban. Éjszakára pedig rövid body és hálózsák vagy rugi.
2019. okt. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú ujjú body ujjatlan rugival vagy ujjatlan/rövidujjú body hosszú ujjú rugival, mindkét verziót szerettem, de ezutóbbit inkább éjjelre adtam rá hálózsákkal. Hosszúra hosszút adni egy üvöltő újszülöttre elég öngyilkosság-szagú :) De majd megtanulod, mindenki így kezdi. ;)
2019. okt. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Én januárba szülök,rövid body,kardigán és egy cuki kis naci lesz rajta.Természetesen kint overál és be lesz takarva. :)
2019. okt. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Amit az utolsó ír a világ legnagyobb hülyesége. Abszolút nem praktikus, nem győzi majd a nadrágot fel, a felsőt meg le húzogatni és igazgatni...
2019. okt. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Egy újszülöttön praktikusabb a rövid body+rugdalozo kombináció. A pulcsi/kardigánnal tényleg csak a nyűg van. Én ezúttal be sem szerzek a januárban születendő kislányomnak 68 méret előtt pulcsikat. Fölösleges.
2019. okt. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem mindegy, hogy hány fok lesz a lakásban, vagy kintre öltözteted.


Pl a 4-es rövid body hálózsákot ír

Én a 15 hónaposomat most is rövidbody hosszú pizsi hálózsákban altatom ( ilyen idő lesz a lakásban télen is)


Rövidbody talpasnadrág vékony pulcsi vagy

Hosszúbody, ha vastagabb, és ujjatlan rugi lesz a februárban születendő babámon.

2019. okt. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 eakos1 válasza:
100%
Mi télen bekapcsoltuk a fűtést - így oldottuk meg 😀
2019. okt. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!