Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » A kicsikre miért adnak mindig...

A kicsikre miért adnak mindig fehér harisnyát? Azonnal meglátszik rajta minden kosz.

Figyelt kérdés
2019. okt. 25. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs is fehér harisnyája.
2019. okt. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Nulla, azaz nulla darab fehér harisnyája van hetköznapokra. Egyetlen darabot tartok otthon, azt is csak az ünneplőjéhez szoktam ráadni.1
2019. okt. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Neked nem mindegy, hogy milyen ábrázata van más gyerekének?
2019. okt. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Amikor fehér harisnya illik, nem a játszótér a célpont, így nem is lesz koszos.

Eddig egyébként egyetlen egy alkalommal kellett fehér harisnya a lányomra, amikor formális rendezvényen fekete-fehér volt az elvárt.

Na most egy óvodásra nem fogsz feketét adni, se testszínű nejlont, hát marad a fehér, ami egyébként is az ártatlanság színe.

Hétköznap sose hord fehér harisnyát. Minek? Amikor annyi szép mintás van.

2019. okt. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Egy darab gyönyörű 56-os méretű harisnyát kapott a fiam. Egyszer vittem el benne kb egy hónaposan orvosi státuszra. Mire haza értünk nyakig fosta magát benne. Azt hittem kuka a szépséges harisnya de mivel fehér így baromi egyszerű volt tisztára mosni.

Az mellékes, hogy jobban bejött a leggings harisnya helyett, mert vehettem akármilyen extra márkát vhol mindig szorított.

2019. okt. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

A fehéret könnyebb kitisztítani, bár az nálunknis csak "elmenős" harisnya.


Mindenhez megy.



Unokatesóméknál annyira ekcémás a gyerek, hogy csak színmentes ruhát bír...


Egyébként a rózsaszínen is meglátszik, ha nem, attól még ugyanannyira koszos

2019. okt. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A fehér harisnya bálon nem láttam se bölcsisen,oviba fehérharisnya ünneplőhöz van tehát fotózás, karácsonyi ünnep,mikulás,ugyanez az iskolába is .lányomnak is van 2 pár fehér harisnyája kizárólag alkalmi ruhákhoz.
2019. okt. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez mindíg is igy volt, így is lesz! 4-6 éves korig nem gáz a gyereken, de még alsótagozatos suliban sem.A mi időnkben (80-as évek) egyáltalán nem volt gázos a fehér harisnyanadrág.Azt a régi fajta pamutot hordtuk, nejlont pedig csak évnyitó-évzárón vettünk fel.

Ez van!

2019. okt. 27. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 1 éves. Rengeteg fehér harisnyája van. Nagyon egyszerű az oka: könnyen lehet tisztítani, megy mindenhez. Ebben az időben én már nadrág alá is adok. Soha nem gondoltam, hogy valakiben felmerül a kérdés :D tévedtem... Miért ne lehetne fehér harisnyát adni egy gyerekre?
2019. nov. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!