Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol kapható divatos újszülött...

Hol kapható divatos újszülött kabátka télre?

Figyelt kérdés
2019. okt. 26. 09:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
28%

Mi 9hetesre tavaly a zaraban vettuk.

Eskuvore mentunk, vittuk ott is, nem akartam overalban vinni.

Nekem ezek a kezes labas baba ruhak nem tetszenek, mintha egy kis gnom lenne a gyerek. Ha setalni mentunk vagy hideg volt overalt kapott es bunda zsakot, ha csak autobol ki, hazba rokon latogatasra mentunk akkor kabatot adtam ra. Egyszerubb mint kihamozni az overalbol.

Zara ott biztos talalsz.

2019. okt. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Ismét egy "trendi" anyuka aki az újszülött babáját is kiteszi annak h "mindent a külsőségekért". De tudok pörögni az ilyeneken :D
2019. okt. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Bundazsák alá gondoltam,mert pont márciusban fog születni, gondoltam, elég egy kabi alá...hú de rossz anya leszek, .... szerintem inkább tapasztalatlan, első gyerekes anyuka :) nyilván a kényelem a fontos, ezért gyűjtök infót... -_- köszönöm a válaszokat mindenkinek :)
2019. okt. 29. 13:47
 14/19 anonim ***** válasza:
Március nem tél.
2019. okt. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Én márciusban is overált adtam rá. Csak akkor vékonyabbat. Egyszerűen a kabát nem kényelmes újszülöttnek. Felcsúszik, nyomja a hátát, ha hason van akkor meg a gombok, zipzárok fogják nyomni.


Vegyél egy közepesen vastag, plüss overált. Március tényleg nem tél már...

2019. okt. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Pedig lehet márciusban hideg, attól hogy nem tél! Pár éve március 15én havazott. Simán elfér az overál egy babánakk.
2019. okt. 31. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
A mostani időjárásból kiindulva, szerintem is nagy esély van hideg márciusra...jobb felkészülni mindenre :)
2019. nov. 6. 00:40
 18/19 anonim ***** válasza:

Szia! Mi ilyet adtunk rá kórházból hazahozatalkor:

[link]

Október vége volt.

Sajnálom, hogy kevés normális választ kaptál...

2019. nov. 24. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Köszönöm :)
2019. dec. 4. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!