Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Zara gyerek cipőkkel mik a...

Zara gyerek cipőkkel mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Minőség,méret stb.
2019. nov. 12. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Divatcipők, állandó viseletre nem alkalmas kisgyereknek. Inkább elephanten, Richter, vagy hasonló cipők között keresgélnék.
2019. nov. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Akinek anyagilag belefér, egy-egy alkalomra, ünneplősnek vagy csak egy bizonyos "szetthez" simán lehet hordani, minőségi bőr is van köztük, bár tény, hogy inkább a divatot követi, mint ortopédiailag jó. Mindennapos használatra, gyaloglósnak, oviba-suliba menősnek viszont biztos nem vennék. Kocsicipője volt a lányomnak onnan ami nyilván még teljesen mindegy, hogy milyen taplú, illetve később ünneplők cipője, szerette és sosem törte ki a lábát.
2019. nov. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
56%
A kislányomnak szinte csak Zara cipői vannak, jelenleg is vagy 3 db. A méretezése teljesen jó és könnyű feladni őket a gyerekre. Minőségileg semmi kivetnivaló nincs benne sőt a ruháiknál szerintem jobb minőségűek sokkal a cipők. Ortopédiailag semmi gondot nem okoztak a kislányomnak aki 12 hónapos kora óta sétál ezekben a cipőkben. Nyilván ha bármilyen problémája lenne akkor vennénk neki gyógycipőt vagy ezeket a hypolt bokatartós csodacipőket de azok annyira ocsmányak kivétel nélkül, hogy egyedül a játszóteres cipője ilyen “menő ortopéd szupercipő”. Igyekszem neki a Zarából is olyat venni ami tartja a bokáját és a talpkialakítása is nagyon jó a cipőikben. Szerintem az a gyerek aki hajlamos ilyenekre az a Richterben meg a Geoxban is lúdtalpas lesz stb ha pedig komoly a probléma akkor úgyis azt veszi az ember amit az orvos javasol. Én tudom ajánlani a Zara gyerekcipőket, a H&M-t már kevésbé, az tényleg szar.
2019. nov. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!