Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hordozós szülők, mibe hordozza...

Hordozós szülők, mibe hordozzatok télen a babát?

Figyelt kérdés

Nincs hordzó kabátom és 40-70 ezres kabátot most nem tudok megendegni magamnak. Folyamatosan nézegetek használtan de még nem találtam.

8 hónapos a fiam, van, hogy előre veszem de igzából már hátul kényelmesebb. Van olyan overál ami kimonottan hordozásra lett kitaláva? A lábfej nélküli ami van neünk az nagyon felcsúszik pedig nagyobb meretű.

Hol érdemes nezelődnöm ez ügyben?


2019. dec. 3. 09:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Figyelek
2019. dec. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bonprixben vettem olyan kabátot ami jó hordozáshoz és nem volt 40ezer.
2019. dec. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi külön öltöztünk tavaly télen. Pont 10 hós volt, mert januári baba. Egy számmal nagyobb overált kapott, és magasszárú csizmát. Így hiába csúszott fel az overál, a csizma takarta a lábát.
2019. dec. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Möbius kabátot 21-ért vettem akciósan.
2019. dec. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont tegnap nézegettem a bonprixen vannak jó kabátok háton hordozáshoz 10e körül.
2019. dec. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hosszúszárú csizmában nem lógott ki a lába, de volt hordozós takarónk is, mert a kabátnàl sokkal olcsóbb.
2019. dec. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Átalakíttattam egy turis kabátot, 5 ezer forint volt.
2019. dec. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Van egy nagyon jó facebook csoport, ha esetleg még nem ismernéd. "Hordozós ruházat és kiegészítők" a neve. Adok-veszek csoport, de rengeteg kérdés-válasz is van, sok jó ötlettel.
2019. dec. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy jó varrónőt.

Én még elöl hordozom, egy bőbvítőt varrattam, amit rá tudok cipzározni a saját kabátomra. 5000ft volt.

De még kell válogatni a varrónő két is. Nekem volt, amelyik azt mondta 15-20 ezer lesz, mert még kell tervezni... Aha, hát persze...

Amúgy durva milyen áruk van ezeknek a kabát oknak.

2019. dec. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hordozóházban alaítanak át saját kabátot. Nekem oda-vissza postával kb 10 ezer volt 4 éve, szerintem most se sokkal több. Azóta is azt a kabit használom, már a második gyerekkel. Van honlapjuk, postázni is lehet, nem kell személyes jelenlét egyáltalán hozzá.
2019. dec. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!