Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hordozós anyukák, télen hogy...

Hordozós anyukák, télen hogy hordozzátok babátokat?

Figyelt kérdés
Ha nincs hordozós kabát akkor egy nagyobb kabátot vesztek fel. Milyen vastag ruhát adtok a hotdozóban lévő babátokra... Minden téli hordozással kapcsolatos praktika érdekel. Válaszaitokat előre is köszönöm.

2015. márc. 14. 09:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy hordozós kabát?az overzsákokat belelehet kötni a hordozóba van rajtuk allul egy nyílás.vagy te mondjuk a hordozókendőre gondolsz,h abba hogyan ?
2015. márc. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen a hordozókendőre gondoltam.
2015. márc. 14. 12:31
 3/6 anonim ***** válasza:
én csak kicsit jobb időben viszem úgy,amúgy babakocsi. ugye nem tudom úgy betakarni. meg nekem kényelmesebb úgy.amúgy igen,a nagyobb kabát megoldás,vagy veszel neki egy jó vastag overállt (hát nem tudom még van-e értelme ilyenkor) ugye a lábfejnélküli a jobb,lábfejes úgy kényelmetlen,a hordozós cipő ezért jobb. pl.a liliputi hordozós baba cipők. meg ugye bundasapka. viszont a vastag ruhának a hátránya,hogy nagy szívás levetkőztetni ha bemész valahová,úgy,hogy rajtad van. a kabát a legjobb megoldás eért,egy ár számmal nagyobb vastag,és akkor lecipzározod mikor bemész valahová
2015. márc. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Október elején fog megszületni a második babám és mivel a nagyobb még csal 19hónapos lesz akkor, azt gondoltam a picit hordozom, a nagyobb meg a bqbakocsiban lesz.:)))
2015. márc. 14. 14:55
 5/6 anonim ***** válasza:

teljesen jó ötlet,én is ígí csinálnám. ami jó lesz a 8-9. hónapban kabát,szerintem a hordozáskor is jó lesz,hogy rácipzározd. meg egy ilyen cipő neki,mert ugye ahogy írtam lábfejes ruhában nem jó hordozni:

[link]

az alsó 4 a hordozós csizma.sajnos csak 3 hónapos kortól jó,addig mást kell nézned.

2015. márc. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én pont fordítva csinálom, mint az egyik előző :-D Amíg hideg van, addig hordozom kendőben, hordozóskabátban (Naturbaba), és csak akkor kocsizunk, amikor már jó az idő. Egyébként nem muszáj méregdrága hordozóskabátot venni ;-) ilyenkor tél végén ellmész a tecsóba, veszel egy akciós, férfi méretű kabátot, majd hátul a nyakánál U alakban elvarrod (kb hát középnél 10 centi mélységben), beszeged valamilyen szép szegőcsíkkal, et voilá, kész a hordozós kabát ;-) Én mellé még vettem egy szintén akciós, cippzáras nyakú polárpulcsit, annak a nyakát válltól szintén U alakban (kb 25-30cm mélységig) levágtam. szegni nem kell, csak akkor, ha nagyon szépre akarod. Az lett az én sálam, hogy ne fázzon a hátam. A gyereknek is ilyen sálat csináltam egy kisebb pulcsi nyakából, és nagyon szeretjük a dolgot!

A pulcsi ujjait levágtam, abból lett a gyereknek lábszármelegítő, vagy nekem kézmelegítő kesztyűféle, a derékrészből meg nekem derékmelegítő.

Ha nagyon hideg van, akkor egy nagyobb övtáskába szoktam fél literes palackot tenni foró vízzel, és azt a gyerek popija alá kötöm fel. Úgy már garantáltan izzadni fogtok :-D

Jó hordozást!!!!

2015. márc. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!