Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 1 éves kislányotok miket hord...

1 éves kislányotok miket hord nyáron?

Figyelt kérdés

Addigra gondolom elhagyja a rugikat (júniusi születésű), de milyen ruhákat szokás egy 1 éves kislányra adni nyáron?

Hord már ruhácskákat? az alá body? vagy milyen csinosabb szetteket tudok majd ráadni? Készüljek majd pl pelenkatakaró bugyikkel?

Itthon nyilván rövidnadrágozni fogunk polóval, de pl a szoknyák mikor jönnek be?


2020. febr. 2. 16:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
Onnantól, hogy felálltak, én adtam ruhát a lányaimra télen-nyáron. 😊
2020. febr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Tavaly júniusban volt 1 éves a lányom. Rövid ujjú vagy ujjatlan body + rövidnadrág volt rajta, vagy csak simán a body (itthon). 1x adtam rá ruhát, valami alkalomra mentünk. Idén már pólót fogok ráadni, nyáron elhagyjuk a bodyt.
2020. febr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Jó időben nálunk a mosipeluson kívül csak egy szép póló volt rajta. Ha hidegebb van, akkor harisnya vagy nadrág, és hosszúujjú body (pulcsival ha kell)
2020. febr. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

"de pl a szoknyák mikor jönnek be?"


Amikor akarod, hogy "bejöjjenek". 🙊🙈

Még elég sokáig te döntöd el, hogy mit adsz rá.

Mondjuk se a homokozóban, se a csúszdán nem túl praktikus viselet, úgyhogy nálunk csak alkalmi öltözet volt vagy kánikulában, vízpartra, városi sétához... stb. De játszótérre legging vagy short bodyval vagy pólóval. 2 év feletti első nyáron hagytuk el a bodykat. Rugit pedig nappal akkor, amikor kúszni kezdett.

2020. febr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

Háromnegyedes leggings + tunika

Rövidnadrág + póló

Szoknyát nem nagyon adtam rá, mert bár csinosnak csinos, de kényelmetlen és nem praktikus.

De amikor adtam, akkor vékony pántú body és rá a kisruha.

2020. febr. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%

Napozó vagy body volt rajta.


Szoknya a 6 évesemen pl csak az ovis ünnepségeken van, mert utálja

2020. febr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%

Napozó, body, egyberuha. A szoknya nem igazán kényelmes, mert ahhoz kell egy body, a nagy melegben pedig a +szoknya túl melegíti.


Játszótéren csak napozó vagy body volt rajta, ha csak sétálni mentünk, vagy valami rendezvényre (pl búcsú), akkor egyberuha volt rajta. Játszótéren nem kényelmes az egyberuha, mert nem tud tőle rendesen mászni, csúszdázni, a hintába ha beletettem folyton felcsúszott és kinn volt mindene.

2020. febr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%

Csak body sokszor


Vagy nálunk a pántosruhák, vagy rövidujjú ruhák jöttek be


Hidegebb napokon leggings tunika

2020. febr. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%

Vannak ezek az egybe body-ruha kombók is.

[link]

2020. febr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Szuper, köszönöm!

Akkor maximum pár kisruha lesz elmenősnek, de inkább body-napozó :)

2020. febr. 2. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!