Honnan tudnék olcsón új szandált rendelni a kisfiamnak?

Figyelt kérdés
Játszani kellene neki, tehát kínais minőségű teljesen jó lenne, viszont én neten nem találtam egy web shopot sem ami ilyet árulna. 19es lábra kéne.
2020. ápr. 7. 09:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

Pont ennyi idősnek kellene normális minőségű szandált venni mert ezzel alapozod meg a gerincfejlődését és a járását.

Ha ragaszkodsz a gagyihoz akkor nézz körül a H&M-ben, 3000 Ft-ért már utánad dobnak egy gagyi kisszandált.

2020. ápr. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Igaza van az elsőnek. Oké, hogy a homokozóba az ember nem veszi meg az új Geox cipőt, de pont ebben a korban kritikusan fontos, hogy megfelelő minőségű cipőben legyen. Ha annyira limitált a keret, sokkal jobban jársz egy minőségi használt cipővel, mint egy új gagyival. Facebook marketplace-en rengeteget árulnak, nézz körül ott! Egyébként a Deichmann honlapján is vannak jobb áron cipők, ugyan nem a legjobb minőségű de nem is a legrosszabb. Van még a Neno shoes, Táncsics cipő, ecipo, stb. Rengeteg gyerekcipő webshop van.
2020. ápr. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
Mindent elmondtak előttem, ne a gyereken akarj spórolni. Én inkább nem ennék, de akkor sem adnék a gyerekemre silány minőséget. Szerencsére én jó anyagi körülmények közé vállaltam, így nem kell mérlegelnem. Te is felveszed a kínais cipőt, vagy csak a gyerek nem számít, mert "kinővi úgyis"?
2020. ápr. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Előző vagyok, a használtnál viszont még a gagyi minőségű is jobb, ugyanis az előbbinél már kitaposták a formáját, SEMMIKÉPPEN sem jó!
2020. ápr. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, én adtam el úgy Geox cipőt, hogy kétszer fél órát volt a gyerek lábán. Hamarabb bejött a szép idő, ezért mire belenőtt már nem volt aktuális. Azon a világon semmi nem volt kitaposva. Nem azt mondtam hogy rommá taposott, szétnyűtt cipőt vegyen, millió olyan hirdetés van, hogy átnőtt cipő, új cipő, mérethibás, elfelejtett cipő, satöbbi eladó. Én is vettem úgy, hogy anyuka megrendelte, félretette, aztán mikor rá akarta adni kiderült hogy nem jó a méret, de a visszaküldési határidő már lejárt. Ezeket kell kifogni. Kell kérni képet a talpbetétről, világosan látszik hogy hordta-e a gyerek vagy nem.
2020. ápr. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
Szégyelhetitek magatokat,nyílván nem viccből vesz olcsót...
2020. ápr. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Ezért próbálunk tanácsokat adni, honnan tud jót szerezni olcsón. Nem szégyellem magam.
2020. ápr. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Mi kaptunk használtan rengeteg szandált, az én lányomon ccsak használt volt és nem látom semmi hátrányát. A h and m-en kívül nem ismerek más olcsót én sem. Amúgy kínaiban nem vennék, félóra alatt beizzad benne a lábam.
2020. ápr. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Decathlon-t nézd meg.
2020. ápr. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez a 19-20-huszonpár méretek tipikusan azok, amiket még nem taposnak ki a gyerekek, mert még alig járnak, plusz pillanatok alatt átnövik. Mindhárom gyerekemnek rengeteg márkás (Richter, Superfit, Geox, stb.) átnőtt, újszerű cipőt vettem ezekben a korai méretekben. Ezeket 4-5 ezer forintért meg lehet szerezni, ami kb. egy kínai új cipő ára. Hát nyilván nem lehet egy lapon említeni a kettőt orrtopéd szempontból.
2020. ápr. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!