Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Sportsdirect.com-ról szeretnék...

Sportsdirect.com-ról szeretnék rendelni ruhát kisfiamnak,3-4, vagy 2-3 éves méret lehet a jó?

Figyelt kérdés

A fiam 3 éves, 104cm, 16,5kg... Nem találtam az oldalon semmi infót, hogy a kor szerinti méretezés milyen hosszt takar pl. nadrág esetén. Aki már rendelt tőlük, tudnátok segíteni?


+ valaki nem szeretne mostanában rendelni? Postaköltség megosztása miatt, elsősorban BP


Köszönöm a válaszokat!


2013. febr. 27. 09:01
1 2
 1/19 petera6 ***** válasza:
Ott ugye a méretek a kort jelölik. Szerintem a nagyobbat válaszd. A 3-4-est. Főleg, ha nyári cuccokat rendelnél. :)
2013. febr. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

én sokszor vásárolok ott a fiamnak,neten még nem rendeltem ott,de azok a méretek nekünk mindig kisebbek.Mondjuk az én 2,5 éves fiam 103 cm és 22 kg,rá felsőkből,pulcsikból,széldzsekiből a 4-5,5-6! évesre való kell amit ott veszek neki.Nadrágból 3-4 évesre való.De függ a nadrág fazonjától,milyen anyagú,melegitő,fari..stb.De szerintem inkább a 3-4 évesre valót rendeld,inkább legyen egy kicsit nagyobb,minthogy kicsi legyen,és egyáltalán ne tudja hordani,mert ki se tudod cserélni.

Mennyibe kerül a postaköltség ha rendelsz?Úgy hallottam nagyon drága.

2013. febr. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Petra: még csak tavaszi rucik kellenének + bölcsibe pl. melegítő gatya, itthon nem kapok ennyiért még kínaiban sem... nem h márkásat! :S


9:17: köszönöm, sztem akkor a fiamra elég lenne a 3-4 év, mert ő inkább hosszú létra típus :DD Minden gatya szára és pulcsi ujja rövid, ami amúgy testben pont jó lenne :S ami meg hosszra jó, az meg bő rá mindenhol :S

5e lenne a postaktg, független a súlytól és a rendelés összegétől. Még ha egyedül rendelem is jól jövök ki, mert pl. bölcsibe melegítő gatya 1000ft (londsdale), normális szabadidő ruha 3-4e... stb.

2013. febr. 27. 09:25
 4/19 A kérdező kommentje:
Azért voltam csak bizonytalan, mert sokan írták (felnőtt ruháknál), hogy pl S méretet rendeltek és XXXXXXL-nek felelt meg, amit kaptak...
2013. febr. 27. 09:25
 5/19 petera6 ***** válasza:

Nekem nem voltak még sose problémáim a méretekkel. Én 165 centi körül vagyok átlagos/vékony testalkat 8-10-es dolgokat veszek. A 10-es kényelmesebb :)


Unokahúgom most lesz szeptemberben 3 éves, de cipőben és ruhában is a megadott kornak megfelelő méretet szoktam venni.


De mindentől függetlenül szerintem inkább legyen nagyobb 1-2 centivel egy gatyó vagy egy póló, mint kisebb.

2013. febr. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

igen,én is azért szoktam ott vásárolni neki,mert nagyon olcsó,és márkás.Most legutóbb egy komplett lonsdale melegitő szettet vetem neki 3500 ft-ért....meg egy bőr lonsdale cipőt szintén 3500-ért :) én imádom ezt az üzletet,magamnak is sokszor vásárolok ott.

Megbeszéltük a párommal,hogy most kihagyjuk a babaexpot,és ami összeget ott hagynánk,abból itt bevásárolunk a fiamnak tavasz-nyárra.

2013. febr. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, akkor a 3-4 év méretekből válogatok Neki.


Valaki esetleg, aki mostanában (a héten :)) rendelne tőlük?

2013. febr. 27. 09:44
 8/19 A kérdező kommentje:

Még valami...

csomó terméknél látom, hogy > > 65 % Poliészter / 35 % pamut ...

Pl: [link]


Aki esetleg Miskolc/Debrecenben fogott már ilyen pulcsit/gatyát, milyen anyagok ezek?

2013. febr. 27. 11:36
 9/19 petera6 ***** válasza:

Rajtam épp Lonsdale póló van, és ilyen keverék. Teljesen jó, nem izzadós fajta. Nem is tudtam, hogy nem 100% pamut :)


Ez ilyen ingnyakú póló, de van sima "u" nyakúm is, az is okés.

2013. febr. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Szia.Én vagyok aki irta hogy szoktam itt vásárolni a fiamnak,egyébként miskolciak vagyunk :) Konkrétan ezta felsőt még nem fogtam,de soha nem találkoztam olyan anyagúval,amit nem adtam volna a fiamra.Nekem mindig olyan puhának,finom anyagúnak tűnnek,de nem néztem az anyagösszetételt.Hova valósi vagy?Gondolom nem tudod személyesen megnézni,hogy lenne a közeletekbe ilyen üzlet.

Egyébként én rendelnék,mert sok olyan dolog van,ami nincs az üzletben,csak a webáruházban,meg jobb áron is,csak az a baj,hogy miskolciak vagyunk.Bonyolult amúgy a rendelés innen?hogy működik?

2013. febr. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!