Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Nyárra keresek kislányomnak...

Nyárra keresek kislányomnak napsapkát, kendőt, hajpántot kintre, napszemüveget, tudnátok nekem linkeli vagy képet küldeni olyanról ami jól bevált nektek?

Figyelt kérdés
2 éves lesz,van 1 kis kertünk de árnyék szinte sehol így nyáron sokat leszünk a napon( persze délelőtt még késő délután) nem tudom milyen sapit érdemes venni,vagy csak hajpántot vegyek a fülére szeles napokon ? De ha tűz a nap csak kellene valami. Tavaly nem tudott menni így mindig árnyékos helyen tudtam tartani de most ...
2020. ápr. 10. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
A legjobb az olyan sapka, ami elől napellenzős, hátul meg rálóg a nyakára, minél világosabb színben, probálok majd linkelni, mi általában sterntaler-t veszünk, ha teljesen körbe karimás, az vált be a legjobban, nem süt a szemébe a nap, én védi a nyakát a naptól.
2020. ápr. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%

[link]


Hajpánt az semmire nem jó, szerintem.

2020. ápr. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Most olvastam utánna hogy a napszemüveg nem is igazán ajánlott,inkább a napellenzős sapi mint amit linkeltèl is
2020. ápr. 10. 14:10
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Decathlonos uv szűrős napkalap vált be a legjobban. 1500,-, csak nem biztos hogy most elérhető.
2020. ápr. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
2020. ápr. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is a h&m-et akartam írni, mi ott vettünk ilyen sapikat.
2020. ápr. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És ez mindig rajtuk van ha kint vagytok és süt a nap?
2020. ápr. 10. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!