Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Sinsay baba ruhák minősége?

Sinsay baba ruhák minősége?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Vettetek már a Sinsay-ból baba ruhát?

Milyen a minősége?


2020. máj. 24. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Èn is csak szemeztem eddig velük. A női ruhák változóak, van gyengèbb is. De pl.tavaly egy szuper lenvászon összeállítást vettem, ami jó minőségű volt.

Mivel szerintem nem drágák, èn szerintem próbából rendelek bodyt, majd kiderül.

2020. máj. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Vettünk. Nagyon jó anyagúak, a hosszú ujjú body kicsit nyúlik is és jó puha. A rövid ujjú egyszerű pamut, kicsit vékonyabb anyagú, nem tágul. Sajnos nadrágokat nem találtam náluk, csak farmert, azt meg nem adok a gyerekre még.
2020. máj. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
2,5 évesemre vettem főleg melegítőnadrágokat. Teljesen meg vagyok elégedve. Szép színek, puha anyag. Bírja a szárítót és egy ekkora gyerek szélvész életvitelét is. A pici baba ruhák is nagyon tetszenek, de tesztelve majd csak nemsokára lesznek ha végre a Hugi is megérkezik. A bodyknak nem túl vastag az anyaga (mint pl f&f-nél) de nyárára tökéletes lesz.
2020. máj. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én rendeltem, de még most fog születni a pici. Ránézésre, fogásra nem rosszak, majd használatnál kiderül. De hamar kinövik a pici méretet, addig csak kitart.
2020. máj. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem babaruhát hanem nagyobb kislányruhát vetem ott de semmi baj se melegitö nadrággal se ruhával.
2020. máj. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Veszek egy-két dolgot és meglátjuk. :)
2020. máj. 24. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!