Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » H&M-es járó cipőt vett valaki...

H&M-es járó cipőt vett valaki 1 év körüli babájának? Ezek a cipők is megütik a stabilan tartó gyermek/baba cipők minőségét?

Figyelt kérdés
Kínaiban nem vennék cipőt, de a CCC-ben, H&M-ben és hasonló üzletekben nagyon masszív, magas szárú cipőket találtam jó áron. Vajon ezek átmennek valamilyen rostán és adhatóak a babáknak gyerekeknek?

2017. okt. 11. 10:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Egyiksem!!

Most járni tanuló puha talpú bőr minőségi bőr cipő kell

2017. okt. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Én D.D.Stepet vettem a járni tanuló fiamnak.
2017. okt. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A puha talpúak nem hidegek télen amikor sétálunk? Nem sugározza fel a hideget a lábába? Én megfagyok ha arra gondolok, hogy "hóban" olyan cipőben van a gyerek :(
2017. okt. 11. 10:23
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Vackok. DDStep is. Superfit, primigi, pablovsky
2017. okt. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Deichmannban az elephanten is jó!

Attól mert hajlik jól a talpa még nem hideg. Annyi hogy a kezeddel könnyen tudd hajlítani, sok cipőnek nagyon merev a talpa olyat ne vegyél.

2017. okt. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Aztamindenit... Azt nem írtam, bár szerintem egyértelmű, hogy nem 20 ezres cipőket keresek.

Értem én hogy azok jobbak, de egy gyorsan növő lábra keresek egy cipőt amit valószínű 2-3 hónapig hord majd és csak tanul járni.


Szóval a kérdés: Ezek az olcsóbbak is jók? Ha nem mi miatt? Azért mert olcsó? Mi az oka annak, ami miatt vacaknak mondjátok?

2017. okt. 11. 11:02
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak pont ilyenkor a legfontosabb a jó cipő. De ha neked nem fontos akkor vehetsz használt kínait is.
2017. okt. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Megalapozza az első lépések, járni tanulás , főleg az első 2 évben az egész tartását a gyereknek illetve gerincproblémákat is okozhat a nem megfelelő cipő.

Mindenképp bőr cipő kell, illetve aminek hajlik a talpa, az se árt ha tartja a bokát de erről megoszlanak már a vélemények.

Olcsón nem kapsz bőr cipőt, és szerintem ezen pont nem érdemes spórolni.

Amúgy valaki fikázta DD.step jó cipők, most glamour napokon 20% kedvezmény lesz rájuk én is most veszem meg így a téli cipőt így 10-13 ezres cipőt el tudok hozni 8 ezer körül. Ez már nem is olyan sok, igaz?

2017. okt. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2017. okt. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%
A H&M-esek nagyon merevek, semmiképp nem adnám. Ha jót szeretnél olcsón, akkor jófogáson vegyél használtan. Ezt a méretet extra gyorsan kinövik, teljesen újszerűek és mx 5000-ért hozzájutsz egy 18 ezres cipőhöz is. Vagy darabáras Hádában is előfordulnak szuper cipők (Clarks), érdemes nézni, fiamnak 2000-ért vettem egyet. Ezek a márkák a legjobbak: Pediped, Superfit, Primigi, Siesta, Clarks. A Geoxok is jók, de pont a pici méretekben túl merevek szerintem. Ja, és a használt-cipő negatív mítosza már rég megdőlt! Inkább egy jó használt, mint egy rossz új!
2017. okt. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!