H&M babaruhák cikkszáma alapján honnan lehet tudni, hogy kislány vagy kisfiú számára való?

Figyelt kérdés
Vettem a kislányomnak egy farmert, csak fizetés után, a blokkon láttam, hogy kisfiú nak való. A következő alkalommal már fizetés előtt megkérdeztem az eladótól, a cikkszám alapján megmondta, hogy kislánynak vagy kisfiúnak való-e. Azt nem árulta el, hogy a cikkszám melyik számjegyeiből látszik ez, hogy legközelebb én is tudjam. Tudna valaki ebben segíteni? Egyébként fazon tekintetében van különbség a kislány és kisfiú farmerek közt?
2020. jún. 3. 13:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem nem a kisfiú részlegen kellene vásárolni a kislánynak 😂 Nincs ráírva a cimkére,hogy fiú vagy lány farmer?!
2020. jún. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű cikkszám nélkül is: melyik sorról akasztod le.

De egyébként olyan lényegtelen, nem? Ha nem full rózsaszín, szivecskés, virágos... stb., akkor uniszex. Nem növeszt tőle péniszt a lányod, ha ráadod.

2020. jún. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mindig a kislány részlegen vásárolok, ott találtam már többször is kisfiú farmert, gondolom a vásárlók rossz helyre tették vissza. Kinézetre valóban ugyanolyan, sima kék farmer minta nélkül. Kifejezetten emiatt kérdeztem, hogy a cikkszám alapján honnan lehet tudni?!
2020. jún. 3. 13:58
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
De ha mérete jo, es nem is látszik rajta, hogy fius (ha nem tetszett volna vagy tul fiusnak tűnik, akkor gondolom nem veszed meg) de akkor miert nem mindegy, hogy eredetileg fiunak készült?
2020. jún. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Feleslegesen aggódod túl. Ha nem kifejezetten fiús a ruhadarab, akkor nyugodtan feladhatod rá.
2020. jún. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 batta80 ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy kisfiú farmer volt?

Nekem fiam van, szintén H&M-ből vásárolok neki. Nos, a farmerek közt van igencsak feminim szabás, ez a tipikus répaszárú slim fit. Ugyanolyan, mint ami a kamaszoknak, vagy felnőtt férfiaknak is van, abszolút nem férfias, teljesen testhezálló.

2020. jún. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A H&M honlapján lehet cikkszám alapján is keresni, beírod a keresőbe a cikkszámot és kidobja a ruhát, aztán látod, hogy melyik részlegen van.
2020. jún. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A kérdésre még nem kaptam meg a választ, de egyáltalán nem aggódom túl a dolgot. Csupán kíváncsi vagyok, hogy az adott farmer kislánynak való-e. Azt nem tudom, mennyire más a fiú farmer szabása, de szívesebben veszek olyat, amit eredetileg is kislánynak szántak. Legközelebb is meg fogom kérni az eladót, hogy ellenőrizze le a cikkszám alapján, hacsak valaki meg nem válaszolja a kérdést.
2020. jún. 3. 18:02
 9/11 anonim ***** válasza:
89%

A kérdésed része volt az is, hogy miben különbözik szabásra: semmiben. Fiúknak is gyártanak túl szűket, kényelmetlent és ún. jogger fazont is. A lány ruháknál ez a különbség ugyanúgy megtalálható.

A kisfiúk kb. 2-3 centis "plusz ékességére" nincsenek tekintettel a fazonnál, mert jelentéktelen hisz így úgyis dagi pelenka takarja, ahogy a lányoknál is.

2020. jún. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%

Egyszerűen nézd meg merre kell gombolni. Ha bal oldalt van a gomb és jobbra a lyuk akkor lány. Így van az ingeknel és blézereknel is


[link]

2020. jún. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!