H&M babaruhák cikkszáma alapján honnan lehet tudni, hogy kislány vagy kisfiú számára való?

Figyelt kérdés
Vettem a kislányomnak egy farmert, csak fizetés után, a blokkon láttam, hogy kisfiú nak való. A következő alkalommal már fizetés előtt megkérdeztem az eladótól, a cikkszám alapján megmondta, hogy kislánynak vagy kisfiúnak való-e. Azt nem árulta el, hogy a cikkszám melyik számjegyeiből látszik ez, hogy legközelebb én is tudjam. Tudna valaki ebben segíteni? Egyébként fazon tekintetében van különbség a kislány és kisfiú farmerek közt?
2020. jún. 3. 13:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

A cikkszámos keresés tekintetében szerintem kaptál válazt a 7-estől!


Nekem 7,5 éves fiam van, vékony, hosszú lábú. Direkte szoktam is neki venni a H&M lányosztályán farmert mert nagyon jól áll neki a szűk, de a fiúknál ritkán van super skinny, csak skinny fit ami lóg rajta.

Egyébként a lányfarmereik is jobbra patentosak, gombosak, nem is értem miért nem balra.


Amit még észrevettem hogy a lányfarmerek vékonyabb anyagúak. A fiú supersoft megjelölésűek puhák ugyan de még azok is vastagabbak.


Értelemszerűen odafigyelek, hogy túl a nyilvánvalón (unikornis hímzés a farzseben) se legyen rajta lányos részlet (rózsaszín cérnával varrva, arany, rosegold gomb és cipzár, ráncolas a bokájánál stb).


Szerintem tökmindegy hogy milyen farmert vettél a kislányodnak, megláttad, tetszett, most változtatna valamit rajta hogy fiúnadrág? Egy sima diszítetlen farmer. Inkább lánynak ilyen, mint fiúnak hímzett pónis.


Másik kérdésedre: nem látok külonbséget olyan értelemben a szabásukban, hogy a fiúgatyákban több hely lenne a kis ékességüknek ☺

2020. jún. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!