Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Tudnátok olyan megbízható...

Tudnátok olyan megbízható webáruházat ajánlani ahol akár használtan is lehet olcsó babaruhákat vásárolni?

Figyelt kérdés

2020. jún. 23. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
2020. jún. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A legolcsóbban akkor jössz ki a dologból, ha helyben vásárolsz, helyi facebook csoportokban. Annál olcsóbban sehogy sem jutsz gyerekruhához. Az anyukák szabadulnának mindentől, bármennyiért, csak vigyék. Előnye, hogy élőben is megnézheted, lemérik neked, több mindenhez jutsz egyszerre, nem kell százfelé nézned az interneten. Másrészt ezzel az anyukák támogatják is egymást, barátságok is szövődhetnek, stb.
2020. jún. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetlen ilyen helyet próbáltam anno az a ruhacuka.hu volt. Nagyon elégedett voltam velük. Valóban gyönyörű ruhákat kaptam és ha rajta hagyod a címkéjüket de végül átnövi vagy úgy döntesz még sem tetszik akkor visszavásárolják. Lgalábbis két éve még így volt
2020. jún. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 🙂
2020. jún. 23. 12:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Helyi Facebook csoportból érdemes vásárolni személyes átvétellel,olcsóbb nagyobb választék is esetleg.
2020. jún. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kincsesne ***** válasza:
A családsegítőt is érdemes megkérdezni, ahol átvesznek, illetve kiadnak használt, de használható tárgyakat, ruhát is.
2020. jún. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!