Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Clearblue terhességi teszt...

A Clearblue terhességi teszt mennyire megbízható? Pontos eredményt mutat? Milyen tesztet érdemes venni?

Figyelt kérdés

2020. máj. 21. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen megbízható.
2020. máj. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Clear blue nagyon megbízható. Nekem késés utani első napon délután már villogott a pregnant felirat. Én azt a fajtat vettem ami kiirja hogy mikor volt kB a fogantatás
2020. máj. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A digitalis megbizhato, a hagyományos nem annyira.
2020. máj. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sose használtam, de mindenkitől azt hallom, hogy jó. Ha esetleg nem akarsz vagyonokat kiadni egy tesztre, a mártogatós Facelle csík is nagyon jó. Rossmannban kapható és 500 Ft.
2020. máj. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jo, en mindket terhessegemnel vettem, megneztem a heteket. Masert nem.

Viszont egy valamit egy eletre megtanultam a rengeteg negativ teszt utan.

Ha nem tul koran tesztelsz, akkor teljesen mindegy milyen a teszt.

Menstruacio elmaradas utan 2-3nappal mar a legolcsobb is ki fogja muatatni ha lesz mit.

En sajna azok koze tartoztam akik esz nelkul baromi koran teszteltek.

Elso babamnal nem, masodiknal nagyon mert sokat vartunk ra.

2020. máj. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!