Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Kell benti cipő/papucs 1-1,5...

Kell benti cipő/papucs 1-1,5 éves gyerekre?

Figyelt kérdés

Vagy jobb, ha itthon csak zokniban/harisnyában van?Persze nem most nyáron, hanem őszre/télre gondoltam, szeptemberben lesz 1 éves.

Köszönöm



2020. aug. 4. 13:09
A kérdező szavazást indított:
Igen, kell papucs
Nem kell, jobb a zokni/harisnya
19 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adtam rá papucsot, elvileg jobb nekik ha minél kevesebb réteg van a talaj meg a talp között.Házban élünk, de nem jéghideg a parketta,járólap én is csak zokniba szaladgálok télen,nyáron.Ha jéghideg akkor persze más a helyzet.Soha nem fázott fel vagy ilyesmi.
2020. aug. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a mezítláb vált be. 🙈
2020. aug. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. aug. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Nekünk a házban van járólap is, ahova szaladgálni szokott, most nyáron nem vészes, nem tudom, milyen lesz ősszel, lehet, emiatt én fogok ráadni valamit. Bár most is van bőrpapucsa, olyan, mint egy mokaszin, örököltük, néha ráadom, de jobb szeretem én is, ha mezítláb van.
2020. aug. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Itthon nem adok rá, max zoknit, én is úgy flangálok, mert elég meleg a padló. De pl. anyósoméknál van benti cipője, mert ott egyrészt járólap van, másrészt hűvösebb is, és főleg a padló elég hideg tud lenni. Alapvetően szerintem jobb, ha minél kevesebb bármi van a lábán, de annyit nem ér ez az elv, hogy fel/megfázzon :) ahol az én talpam fázik zokniban, ott ő is kap egy bőrtalpú, puha mamuszt.
2020. aug. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!