Papucs a kórházba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék venni a kórházba azt a "gagyi" szivacs papucsot de eddig egyik üzletben sem találtam. Segítsetek légyszi merre keresgéljek. 35hkm

2017. szept. 3. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
A vietnámi szivacspapucsra gondolsz?Ha igen akkot pepco ☺ nekem egyszer feltörte a cipőm a lábam kellett valami gyorsan ott vettem ilyet kb 700 forintért.
2017. szept. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem a flip-flop papucsra. Arra a sima tépiőzáras fajtára. De a pepcoban még nem néztem. Köszi
2017. szept. 3. 21:39
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk bármelyik kínai üzletben kapni.
2017. szept. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kínai
2017. szept. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kínai, piac
2017. szept. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
:) az ugró kutyás papucs? Haccáz a kínaiba :) en is azzal nyomom majd
2017. szept. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%

szerintem jobban jársz egy habgumi klumpával vagy papuccsal (sima papucs fazon). gondolom a fürdés miatt kell, viszont annak a tépőzáras része szívja a vizet, nem fog gyorsan megszáradni. a habgumi pedig pár perc alatt száraz, ha mégsem, akkor meg simán szárazra törlöd.


de igen, a kínaiban kapsz ilyesmit, bármelyikben.

2017. szept. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor betérek a kínai piacra. :)
2017. szept. 4. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!