Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Kislányomnak olyan bodykat...

Kislányomnak olyan bodykat szeretnék elsősorban vásárolni, aminek a váll része is patentos. Hol lehet kapni ilyen megoldással készített kombidresszt?

Figyelt kérdés
Amik eddig nekünk voltak, azokat az Aldiban vettem, de ott is csak egyszer találtam ilyet.

2020. aug. 21. 08:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Pepco
2020. aug. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Takko most nagyon jo akciok vannak. Ilyen bodykat 170 ftert vettem ajandekba 2-4 honapos korig.
2020. aug. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
H&M-nek, Scamp-nek, Kyngá-nak van vállgombos jó minőségű bodyja. Én a 2-3. gyereknél már nem használtam borítéknyakú bodyt, annyira nem szerettem.
2020. aug. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Off: Bocsi, hogy offolok, de miért szeretitek a pattentos bodykat? Én gyűlölök pattentolni és sokszor el is felejtem, hogy pattentos oldalt a póló/body és úgy cimbálom át szegény gyerek fején! Miért találjátok jobbnak? Kíváncsi vagyok!


On: Én is a h&m-ben láttam már többször.

2020. aug. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

H&M-ben és Scampben vettem mindig.


#4: kevésbé nyúlik a nyaka. Legalábbis tescoban vettem csomagban pattent nélkülit, hamarabb nyúlt, minthogy a gyerek kinőtte volna.

2020. aug. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4-es, nekem is az a tapasztalatom, hogy kinyúlnak pár mosás után, nyitva van a gyerek ruhája válltól-vállig, mint egy ronggyá használt kinyúlt pólónak, engem ez zavar.
2020. aug. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket!

Én azért szeretem, mert hűvösebb időben pl ha háton hurcizom, akkor tuti nincs kint az egész mellkas, míg a sima megoldásnál sokszor nyúlik és tekeredik el az anyag.

A tescos nálunk is kb egy mosás után nagyon cefetül nézett ki, pedig alacsony centrivel mosom a ruhákat.

2020. aug. 21. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!