Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mikortól mostátok egyben a...

Mikortól mostátok egyben a kisgyerek ruháit a tiétekkel?

Figyelt kérdés

Persze szín és szennyeződés mértéke szerint válogatva.

2. Meddig ajánlott "sensitive" mosószert/öblítőt használni?


2020. aug. 24. 10:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Kezdettôl együtt mostam.
2020. aug. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
9%

Fordítsuk meg a kérdést: ti miért használtok vegyszeres mosószert/öblítőszert a saját ruháitokhoz?


És mi az oka, hogy úgy érzed, valamikortól elkezdheted vegyszerezni a kisbaba ruháit, tudva, hogy ezek a vegyszerek felszívódnak majd a bőrén keresztül?


A megoldás, hogy használjatok magatoknak is természetesebb mosószereket, és akkor a kezdetektől lehet együtt mosni a ruhákat.

2020. aug. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Azért vegyszerezünk, mert a férjem munkaruhái koszosak, a sima mosószer nem jó. Persze a gyerek ruháival nem raknám egy mosásba, viszont az enyémekkel igen.
2020. aug. 24. 10:59
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Most 2 éves, még mindig külön mosom. Nekem így, jobb. Bár, a mi ruháinkat is szelektálva mosom.


Én, a Silan Sensitive öblítőjét, meg Tomi mosószert használok a mi ruháinknál. A többinek az illatát, nem tudom elviselni.


A gyerek, jövőre a gyerekek ruháit, Chicco mosószerrel és öblítővel mosom.

2020. aug. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Derjaderja ***** válasza:
75%
De nem a mosószer miatt nem teszem egybe a felnőtt ruhákkal hanem higiéniai okból.
2020. aug. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%
Kezdettől. Mindent sensitive mosószerrel mosok amúgy is, a férjem bőre érzékenyebb, mint egy újszülötté...
2020. aug. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Kb 2 hós korától.
2020. aug. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
7%

Oké, de attól függetlenül, hogy a férjed munkásruháit vegyszerrel mosod, a sima ruhákat simán lehetne valami vegyszermentessel és máris lehetne egybe mosni.


Na mindegy, csak fura ez nekem.

2020. aug. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
43%
Kezdettől, sima mosószer, ecetes öblítés.
2020. aug. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%
Azonnal együtt mostam. Amúgy is használok fertőtlenítő adalékot és nekünk semmi bajunk nem lesz a sensitive mosószertől 😀
2020. aug. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!