Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Babának, kisgyereknek milyen...

Babának, kisgyereknek milyen hálózsák jó ha elsősorban hason alszik?

Figyelt kérdés

Mi hason altatjuk, ha majd forgolódni kezd lehet hogy majd ő eldönti hogy aludjon.

Leginkább elöl zippzáras hálózsákokat látok. Ilyet használtatok hason alvónál? Vagy még a másik hogy ugyan elölről indul, de oldalt folytatódik.


2017. okt. 16. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekünk oldalt zippzáros és a vállán van 1-1 patent. Ilyet találtunk. Szerintem az elől zippzárosok közül a legtöbb kényelmes azért, amelyikhez varrtak egy réteget a zippzár mögé.

Kisgyereknek ha már nem is kiságyban alszik, szerintem a tipegő hálózsák praktikus.

2017. okt. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A babámnak tökéletes hason alváshoz az elöl cipzáras hálózsák. Ő már tud forogni de ha háton teszem le akkor is hasra fordul alváshoz, ha nyomná akkor szerintem háton maradna. :)
2017. okt. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
van elöl zipzárasunk is, annak álltól lábfelé kell húzni a zipzárát, ill van 2 olyan, ami a vállánál patentos. Már megy, idénre tipegő hálózsákot fogok varrni neki
2017. okt. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!