Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 18hónapos fiamnak hány vastag...

18hónapos fiamnak hány vastag kabátot vegyek télre? Egy játszósat meg egy eljárósat?Így elég?

Figyelt kérdés
2020. szept. 4. 19:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%

Hova fog eljárni? :)

Második gyerekem 17 hónapos most, nem tervezek egynél többet venni neki. Testvére se amortizálta le egy szezon alatt a kabátját, hogy ne lehetett volna ugyanazt használni mindenhova. Ha koszos lett legkésőbb reggelre megszáradt. Újszerű állapotban tettem el. Kár hogy más neműek.

2020. szept. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Igen elég.
2020. szept. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Másfél éves korban a lányomnak egy vastag overálja volt, kabátja egy sem.
2020. szept. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Az enyémnek egy overálja meg egy kabátja volt, utóbbi hozzá való nadrággal. Merthogy mosni is kellett néha.

De ez bőven elégnek bizonyult.

2020. szept. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egy overált tervezek venni 18 hónapos lányomnak. Szerintem annyira nem fogja elhasználni játszás során, hogy kettő kelljen. Ha netán mégis, akkor veszek másikat is, de nem hinném, hogy erre sor kerül. Mindenesetre egyelőre csak egyre ruházok be.
2020. szept. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Mindig 2őt vettem legyen váltó.
2020. szept. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nagyon hidegekre lesz overal kintre.De igen legyen váltó kabát is.
2020. szept. 4. 20:31
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem inkább egy overál és egy kabát. Én legalábbis mindig így vettem. Az overál jó játszani, szánkózni, stb. A kabátot pedig akkor adtam rá, ha mentünk valahova, mondjuk rokonokhoz és kb csak addig volt rajta ameddig ki és beszálltunk a kocsiba, vagy ha egy enyhébb nap volt, amikor az overál túl soknak bizonyult.
2020. szept. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen akkor igy lesz,egy overal es egy kabát.
2020. szept. 4. 20:43
 10/14 anonim ***** válasza:
59%

Nekem 1 kabát

2 overál volt..


De a lányom és a környezetünk is megkívánja


Még nincs parkosítva..

Csatakban csatakos lesz a gyerek..

Soksuor még aznap mentünk valahova


Kabátot csak akkor adtam, ha autóval mentünk és nem konti programra

2020. szept. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!