Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 18hónapos fiamnak hány vastag...

18hónapos fiamnak hány vastag kabátot vegyek télre? Egy játszósat meg egy eljárósat?Így elég?

Figyelt kérdés
2020. szept. 4. 19:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
En vette egy őszi kabátot ami melegebb teli napokon is jó lesz meg egy vastag kezes-lábast a hideg napokra. Funkció szerint nem választottam ezt szét. Ha esetleg leamortizálja, majd veszek akkor. De nem hiszem.
2020. szept. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Először én is 1 kabátot vettem. Kimentünk az udvarra játszani és tiszta sár stb. lett a kabát. Mondom oké akkor megyünk venni még egyet.Nekünk kantáros overall van tehát arra is kell kábát,max nem olyan vastag
2020. szept. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Igen,szerintem is,jó ha van két kabát.kimegyünk az udvarra úgyis össze keni...
2020. szept. 6. 12:15
 14/14 anonim ***** válasza:
Kettőt szoktam venni, mindig legyen egy száraz, sose tudni, ha elkel szaladni orvoshoz, boltba, de már összekoszolta...nálunk (6 és 4 éves) nincs külön ilyen, hogy játszós, elmenős. Úgyis játszik mindbe. Annyi, hogy legalább az egyik már fekete, hogy templomba ha megyünk, ne ilyen mese figurásban menjenek...
2020. szept. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!