Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Játszósátort mikor vettetek a...

Játszósátort mikor vettetek a gyermeketeknek? Milyen fajtát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kifiam 1,5 éves, de nem tudom ebben a korban már érdemes-e venni ilyen játékot.

Néztem van több féle, van ami mászóalagutas, van ami sátor szerű, meg házikós.

Van mikor úgy befészkeli magát nehezebben elérhető helyre, asztal kanapé közé, ezért gondoltam lehet jó ötlet lenne.


2013. nov. 22. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont ennyi idős volt a miénk, amikor kapott egyet.:) Olyan aranyos volt, mindenkinek "be kellett másznia" vele, és folyton abban ült. A miénk cirkuszi sátorhoz hasonló.:)
2013. nov. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tavaly gyereknapra kapott kislányunk a papáéktól, rá 2 hónapra töltötte a 2.-t. Sima sátor, amihez járt 200 labda, aldiba nemrég volt olyan. Még mindig van, amikor elő kell venni és bemászik. Kisfiad is örülni fog neki :-)
2013. nov. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
akkor jó ötlet lenne egy ilyen sátor :)
2013. nov. 22. 20:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt veszek a fiamnak én is mikulásra 15 hónapos. Ő is bebújik mindenhova és csak kuncog ha elkezdem keresni, biztos örülni fog neki. Olyat néztem ami alagúttal együtt van!
2013. nov. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1 eeevesenkapottikeas ccirkuszisatrat, akkor is imadta, most meg jobban szereti, masfek eves.
2013. nov. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsanat az elirasert, tablageprol ment es igy sikerult.
2013. nov. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!