Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Sinsaytől érdemes hálózsákot...

Sinsaytől érdemes hálózsákot rendelni?

Figyelt kérdés
Jó minőségű, tartós? Egyáltalán mekkora? Azt írja, egy méret van, de nem derül ki, mekkora.

2020. szept. 26. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Én egyszer jártam a boltjukban, szerintem gyenge minőségűek a ruhák. C&Aban szoktam hálózsákot venni.
2020. szept. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
100% pamut anyag, annyira csak nem lehet rossz és 3500-ért nem egy anyagi csőd, szerintem simán tehetsz vele egy próbát.
2020. szept. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
sinysayes cuccok közel 100%a műszálas
2020. szept. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Sinsayben eddig csak jó minőséget vettem

Teljesen le is vagyok döbbenve az árán.


A bolt egy fo.s.. bocs

De tényleg..

Nagy örömmel bementem.. szinte csak olyan dolgok voltak, amiket sztem senki nem rendel meg.


A hálózsák viszont pont bolt.

A madártollmintásat néztem, de nem volt méret.

Jó vastag, pamutos.

2020. szept. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
Sinsay nekem baromi kellemes csalódás volt, eddig csak a női szekcióját ismertem ami egy f0s, de most őszre kísérleti jelleggel rendeltem a fiaimnak (igaz nagyobb, ovis méreteket) és simán minimum h&m minőség pepco áron - jó persze a hm se egy magas kategória de a pepconál azért fényévekkel jobb. Szóval szerintem ennyiért egy próbát megér.
2020. szept. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!