Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ket eves gyereknek hol lehet...

Ket eves gyereknek hol lehet halozsakot venni? Erdemes egyaltalan?

Figyelt kérdés
Kitakarozik mindig, de halozsakot meg eddig nem hasznaltunk csak pici koraban. Eddig egyszeruen feloltoztettem annyira hogy jo legyen, de kiprobalnam a telen a halozsakot azt hiszem.
2017. szept. 20. 08:21
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
[link] ezt talaltam epp. ez nem tul merev es szuk? tud ebben mozogni? meg nem valami olcso.
2017. szept. 20. 08:23
 2/14 A kérdező kommentje:
Azota meg nezegetem a brendon oldalat, amik olcsobbak viszont nem ketreteguek. Mit ajanlotok? Nektek milyen van?
2017. szept. 20. 08:30
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Alin van tipego halozsak, illetve van egy magyar keszito is, aki eleg olcson varr.
2017. szept. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
hány cm? a lidl-ben most volt (lehet még van is)baba hálózsák 70-es megy 90es méretben. a fiam 13 hónapos, neki vettem egyet, mert ő is kitakarózik állandóan. így nyugodtabban alszok hogy nem fázik ő se.
2017. szept. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Cseppke tipegő hálózsákja van a fiamnak. 98-as a mérete most de 104-est rendeltem, ennyi pénzért ne nője már ki pár hónap alatt.. imádja amúgy. :) minden reggel nagyon hideg volt a háta, kitakarózott, hálózsákok pedig vállnál pattentosak voltak, abban meg járkált is és a pettent többször kiszakadt, végül úgy tönkrement az anyag is, hogy nem tudtunk másikat varrni bele. Talán más fazon jobb lenne, de a tipegő hálózsák kényelmesebb megoldásnak tűnt.
2017. szept. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Épp most néztem ezt a cseppkét. És tetszik nagyon (bár nem értem miben más mint egy rugdalózó, de elhiszem:) csak ezaz, a tchibo-s az olcsóbb, hosszabbítható és még kivehető is a bélése.

Te télit vettél?

És a lidlis mennyibe kerül?

Köszi nagyon!

2017. szept. 20. 08:53
 7/14 anonim ***** válasza:
Az enyém kisebb, van neki brendonbol a legolcsobb fehér pamut hosszú és rövidujju, ikeás, ami nagyon meleg. Nyugodtan vegyél pár mérettel nagyobbat, az nem baj, csak ha kicsi.
2017. szept. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

En sima vekony anygut adok ra telen is,mert magyon izzados es az ilyen vastagabbat nem birja.igaz meg csak 1,5 eves,de 110 es meretu van most neki ketto.(88centi korul van a gyerkoc)

Nem tipegos,de nem is baj,nem maszkall ejszaka.reggel ahogy felkel leveszem rola,es este is csak akkor adom ra,amikor mar felig alszik.

Hasznaltan vettem 2000ft ert.

Nezz korul jofogasom,faces elad csoportokban.foleg ha mem tudod,hogy elviselne e.hasznaltan joval olcsobban kapsz es ezeknek kb semmi bajuk 1-2 gyerek utan.

Vegyel vekonyabbat,vastagabbat is.ha izzados,es nem fazos gyerek akkor eloszor mindenkepp vekonyabbat.

Max hosszu ruhat adsz ra alaja.

2017. szept. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Lidl-s hálózsákot kereshetsz a facebookon a lidl és aldi középső sor vagy a gyerekruhás csoportban.
2017. szept. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Cseppke van nekünk is, nagyon szereti. Tavaly télre vettem, az idén is már ugyanabban alszik, nem nőtte ki. Sima hálózsákot nem visel el magám. 3,5 éves.
2017. szept. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!