Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hálózsákot érdemes venni?

Hány hálózsákot érdemes venni?

Figyelt kérdés
Mennyivel legyen nagyobb a hálózsák, hogy kényelmes legyen a babának? Hány éves koráig aludt benne a tiétek?

2016. márc. 9. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:

1-et vegyél, legkisebbet (0-6 hós). egyáltalán nem biztos, hogy meg fog maradni benne.

egyém kb 3-4 hétig aludt benne.

2016. márc. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62-es mérettel kezdtük. Volt vastag, plüss meg pamut is, cipzáros, rengeteg méretben. Asszem 110-es volt a legnagyobb, amit vettünk, de ahogy éjszakára szobatiszta lett a fiam, el is hagytuk. Tehát a 110-es már majdnem felesleges volt. 1-2 mérettel ha nagyobb, nem baj. De tény, hogy lutri, a kisebbik gyerekem sosem maradt meg benne. Méretenként 2 db volt, hogy legyen váltás.
2016. márc. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én 1-et vettem, 6 hónaposig jó méretet az első fiunknak.

kb. 3 hónapig nem hálózsákoztunk, mert a takaró is jó volt, aztán kikúszott alóla álmában és utáltam, hogy takargatni kell éjjel (akkor már aludt reggelig). Akkor kezdtünk el hálózsákozni. Szerintem a legjobb a rugdalózós/hason alvós álmában mocorgó gyereknek.

Utána vettem +2-t még, mert folyt a pisi, bukta, mosni kellett, lassan száradt.

Aztán 6 hónap után, 1 év előtt vettem 3db grobag zsákot, ami 3 éves korig jó. Jó nagy volt rá, de teljesen mindegy volt, 2 éves, most is tök jól használja őket. Alul és felülről is zippelhető, tud bene járkálni, ha még aktív, vagy vándorolna lefekvés előtt mégis. A kicsiket a tesó használja jelenleg.


Szóval szerintem is max 1db 0-6hós, aztán meglátod.

2016. márc. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elsőre egyet, nem minden baba szereti. 1 mérettel nagyobbat vegyél. Az én fiam 4 éves lesz a nyáron, még mindig hálózsákban alszik (szobatiszta, de nem kel fel éjjel pisilni), aminek örülök, mert sokat forog éjjel, takargathatnám non-stop.
2016. márc. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az első hónapokban nem hálózsákoztunk, mert nem kúszott el a takaró alól. Jelenleg 20 hónapos a gyerkőcöm, kb. 4 hálózsák van használatban és általában 2 mérettel nagyobbat veszek neki, így sokáig jó.
2016. márc. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az egyetlen felesleges cucc amit vettem az a hálózsák volt. Soha nem maradt meg benne. Szóval szerintem egyet vegyél aztán majd meglátod elviseli e vagy sem.
2016. márc. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kezdetektől hálózsákban alszunk. 4 van és van, hogy elfogy egy hét alatt (gyakran éri baleset :) ).
2016. márc. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Először 68-as vettem, kezdetnek egyet, mivel elviselte lett még 2.

Mikor kinőtte 80-as lett 3.

Ó bukós, van mikor 2 napig tart a 3.

2016. márc. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én kezdetnek kettőt vettem, egy béleltet és egy vékonyabbat. Amikor egész pici volt, nem is használtuk, mert állandóan belecsúszott, míg nem tartotta magát, kényelmesebb volt betakarni, meg akkor alig mocorgott még álmában. :) 3-4 hónapos kora óta használjuk rendszeresen, most 6 hónapos, most nőtte ki az elején vett 0-6-os zsákokat, így vettem egy nagyobbat egyelőre, aztán meglátom, kell-e belőle vékonyabb, vagy vegyek még egy ugyanilyet. :)
2016. márc. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!