Milyen cipőt adják rá?

Figyelt kérdés

7 hónapos múlt a kisfiam, eddig elég volt neki a zokni a lábára. Most, hogy hideg lett, vettem neki egy 74-80-as kiscipőt, elvileg pont a mérete. Mégis nagyon nehéz feladni rá, alig bírom bekötni, és lerugja magáról (sokat izeg-mozog). Milyen pici cipőt ajánlotok őszre és télre? (Vettem egy kiscsizmat is, de szerintem esélytelen, hogy feladja rá, mert hátul tépőzáras, a gyerekemnek nem megy bele a lába.)

Ha linket, képet küldötök, külön hálás leszek!

Köszi a segítséget :)


2020. szept. 27. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
2020. szept. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Kötött "cipőnk" van, azt adom rá a zoknira, vagy egy bővebb lábfejes rugdalót ráadok a benti ruhaja fölé. Lábfej és overál majd ha hidegebb lesz, felesleges a cipő amíg nem jár.
2020. szept. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

A liliputinak van hordozós cipője, én azt adtam rá. Könnyű feladni, nem tornázta le. Mivel puha, könnyen tudott benne kúszni-mászni-ácsorogni.

[link]


Van csizmájuk is

[link]

2020. szept. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kisfiammal olyan h&m-eset használtunk,amit az első linkelt. Az övé megvan még, most is fogjuk ezt hasznáni a kistesónál és a napokban rendeltem liliputi kiscsizmát, úgyhogy arról még nem tudok nyilakozni, de mivel mi amúgy is csomó liliputit használtunk már(kislányom abban tanult meg járni is)így gondolom ez is jó lesz.
2020. szept. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lábfejes őszi-, majd téli overál. így nem kell vacakolni a cipővel. Mindkét gyerekemnek lábfejes overált vettem, amíg hideg nem lett.
2020. szept. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amíg nem jár addig teljesen felesleges a cipő. Sőt ha már áll és formázott, kemény talpú cipőt adsz rá akár árthat is.

Rugdalózó bentre, kintre meg talpas overál

2020. szept. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!