Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Milyen cipőt adjak hűvösebb...

Milyen cipőt adjak hűvösebb időben 11 hónaposomra a játszótéren?

Figyelt kérdés
Kedves anyukák! Akinek ősszel volt főleg mászva közlekedő 1 év körüli babája, a játszótérre milyen cipőt adtatok a gyerekre (amikor a zokni már nem elég)? Válaszotokat köszönöm!
2018. aug. 29. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem is 11 hós van.

Liliputi bőrcipő jó, és az Elephanten vagy mi a neve, az is jó.

2018. aug. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Nektek mekkora Liliputi kellett? Bírja a strapát?
2018. aug. 29. 12:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is puhatalput adok. Liliputi m. Bár az én fiam csak hintazik. Oda meg akár mehetne zokniban is. Kapaszkodás nélkül nem jár.
2018. aug. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyedül még az enyém se jár, csak kapaszkodva, viszont muszáj a földre letennem, mert elég mozgékony. Túrja a homokot, körbemássza a játszót, kavicsokat pakol. Szóval nem marad egyhelyben. Eddig dupla zoknival oldottam meg hűvösebb időben, de akkor veszek neki egy puhatalpút. Köszönöm :)
2018. aug. 29. 13:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Szintén 11 hos a kislányom, neki Richter szandálja van, igaz, ő már jár, sőt szalad a nagyok után... Amíg nem ment ennyire (9hosan) addig elefanten cipője volt, ami nagyon puha talpú, viszont vastagabb, zárt cipő, mint a liliputi féle. Azt én csak a nagyobb melegben adtam rá kintre, meg azóta h most hűvösebb van, bentre adom
2018. aug. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5ös vagyok. Az utolsó rész h bentre adom, a liliputisra szól, nem írtam egyértelműen, bocsi
2018. aug. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Esetleg tudnál mutatni olyan Elephantent, amilyen nektek volt, vagy hasonlót? Hol kapható? A Liliputit tudom.
2018. aug. 29. 22:23
 8/9 anonim ***** válasza:
5ös vagyok. Én az elefanten deichmann bán vettem, rózsaszínes-lilás, csiga van rajta. Megneztem gyorsan, most a honlapon a baba cipők közt 9990 Ft. Linkelés nem megy, nem vagyok ügyes de így megtalalod szerintem :D
2018. aug. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2018. aug. 31. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!