Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Milyen kesztyűt érdemes venni...

Milyen kesztyűt érdemes venni 7-12 hónapos babának?

Figyelt kérdés
Tapasztalt anyukáktól kérdezném, higy télre /őszre milyen kesztyűt vegyek gyermekemnek, mire érdemes figyelni, mi az ami nem válik be?
2020. okt. 10. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Babakocsis séta, vagy már önálló séta (12 hónaposan ugyebár már ez is lehet)?

Egyébként a visszahajtható overál a legjobb kesztyűnek. A többit nekem mindig lerángatták. A nagyobb 3 évesen tűrt meg először kesztyűt. Egyszerű 2 ujjas cérnakesztyűt.

2020. okt. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Attól függ mennyire aktív


Sima babakocsizáshoz egyujjasat ( mint egy zokni vagy vipő.. a legjobb ha az overállhoz van.. vagy kamáslis az overál..)

Aktívabbnak a klasszik 1 ujjasat, aminél a hüvelyk külön van.. sztem nem orkánosat ( most veszek én is majd 7,5 hós a fiam, de ő már jó ideje áll,lépeget bútor mellett)

Lányom 2 éves

Neki is egyujjasat, de orkánosat is

2020. okt. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2, az a kétujjas ;)
2020. okt. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen 2 ujjasat, én vettem 5 ujjasat, amikor 2 éves volt, nagyon nehéz rá feladni, amúgy a legolcsóbb vékony kötött, sztrecs kesztyű vált be a legjobban, a h and m-ben volt ilyen hármas pakk párszáz forintért.
2020. okt. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!