Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol tudnék rövid ujjú rugdalóz...

Hol tudnék rövid ujjú rugdalózokat venni?

Figyelt kérdés
Ti hol veszitek? Akár link is jöhet. Köszönöm szépen 😊

2020. okt. 29. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
H&m, Sinsay, Reserved, George, Next vagy ha használtan, akkor tele Facebook baba-mama csoportokkal, ott is biztos találsz.
2020. okt. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Én sehol sem találtam, max ujjatlant.
2020. okt. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Igen el írtam ujjatlanra gondoltam.
2020. okt. 29. 22:13
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Sinsaybol rendeltem jo anyaguk van [link]
2020. okt. 30. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

1, 4

RUGIT keres, nem body-t!

Én eddig csak kínaiban vagy a Brendonban láttam lábfejes ujjatlant. Illetve egyszer vettem az Aldiból.

2020. okt. 30. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ujjatlan a h m-ben szokott lenni, de mivel nyári termék, nem biztos, hogy van, esetleg brendon.
2020. okt. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, valamiért bodykat olvastam... Hiába, öregszem. 😂

Akkor meg kínai, baba-mama bolt, Brendon, Asti bababolt, szerintem a scampnak is vannak rugdalózói.

2020. okt. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Árban húzósabb,de az olivia babaruha oldalán vannak. Rendeltem is. Jó,mert lábfejes,azokat szeretem. És finom az anyaguk.
2020. okt. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én kinaiban soha nem vennék ruhát. 0 minőség, és el is van számozva. Inkább hozzá tettem pár száz forintot és az összes baba ruhát kizárólag a h&m bol vettem. Megvagyok elégedve. Olcsó és jó minőségű ruhák a picinek!
2020. nov. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!