Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Lasocki gyerek cipők,bakancsok...

Lasocki gyerek cipők,bakancsok milyenek?mik a tapasztalatok vele?

Figyelt kérdés
2020. nov. 6. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Én most vettem először a másfél évesemnek, eddig csak nagyon magas minőségű cipők voltak. Ezt is a nagymamáékhoz vettem az udvarra sarazni, szóval sok elvárásom nincs vele, legyen kényelmes (szépen megy benne, szerintem ezzel nincs baj) vízálló (impregnáltam), meleg (szőrös bélésű bakancs) és a lehetőségekhez képest strapabíró. Hát ez nem tudom mennyire lesz, de eddig lekopogom, nagyon jól bírja!
2020. nov. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ahogy néztem én is egész jónak tűnik,gondolkodok rajta,hogy vegyek e.
2020. nov. 7. 02:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyaron vettunk eloszor szandalt, nagyon jol birta a kikepzest. Jovore mar nem lesz jo, de siman eladhato allapotban van.


Ovikezdesre vettunk cipot, most meg ezt hordja. Eddig minden ok vele. Most szemezek egy bakancssal.


Szerintem nem rossz minoseg.

Nekem van tobb par, tobb szezonbol, elegedett vagyok, kenyelmesek, strapabirok, nem izzad a labam bennuk.

2020. nov. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!