Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lasocki márka cipői milyen...

Lasocki márka cipői milyen bőrből készülnek? Miért nincs a márkának egy weboldala?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


szeretnék magamnak egy téli cipőt venni. Amit az ismerőseim ajánlgatnak az a Lasocki márka (tartós, nem csak egy szezont bír, jól néz ki és nem is kerül 40.000-be).

Viszont számomra taszító az, hogy - ha az ismereteim nem csalnak - igazi bőrből készül. Szerettem volna ennek utána olvasni, ez hogy működik (reményeim szerint ezért nem ölnek állatokat, egyszerűen csak amit egyébként is megöltek már étel miatt, vagy hasonló, annak használják fel a bőrét is, ami tudom, hogy nem sokkal jobb... így sem biztos, hogy megvenném, de ennek hiányában biztosan nem). Viszont nem találok márka weboldalt, vagy bármit, csak webshopokat listáz a kereső. Nem is értem teljesen, hogy akkor milyen márka is ez tulajdonképpen.



2020. szept. 30. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Az átlag cipőket,csizmákat vágóhídi állatok bőréből készítik.Viszont a nagy divatcégek termékei pláne ha exotikus bőrből készülnek azok a bőrükert tenyésztett vagy vadászott állatból készülnek.De az nem a 40000-es kategória.
2020. szept. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pont ezért rinyálnak az állatvédők.
2020. szept. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez nem tudom mennyire nyugtat meg, de a cipészem azt mondta egyszer, hogy amire az van írva hogy bőr cipő, az is nagyrészt műbőr sokszor, csak van benne valami minimális bőr és ettől már rányomhatják a cédulát. de ha ennyire drámai a helyzet, vegyél műanyag cipőt, igazából azokból is ki lehet néha fogni egyet, ami két telet is kibír.
2020. szept. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Összepréselt bőrzúzalékból készül, nem túl jó minőségben.
2020. okt. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez szerintem a CCC saját márkája, azért nincs weboldala.
2020. okt. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!