Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, mi a véleményetek a...

Anyukák, mi a véleményetek a Lasocki Kids cipőkről?

Figyelt kérdés
Eddig elefantent, szupinált szamost, és ponte20-at vettem a most 2,5 éves lányomnak. Enyhén befelédől a bokája, de a szamos csúnya és méregdrága a ponte20 pedig széles fazon és nem fogja a lábát, elefanten szintén drága és 26-os méretét már nem gyártanak. Van tapasztalatok a Lasocki Kids márkáról?
2018. szept. 28. 20:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
49%

Mi vettünk már és nem szerette a lányom mert kemény volt a sarka és hiába volt nagyobb is sírt benne.

Deichmanban vannak jó kis cipők főleg ha akció is van megérik.

2018. szept. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
26-os méretben már nem láttam bőr cipőt a deichmannban.☹️ Vagy sima textil sportcipők voltak, vagy műbőr bakancsok annyiért, mint a ccc-ben a bőr cipők. Megvettük végül neki a Lasocki kidst, nem sok véleményt találni róla a neten. Max ünneplős cipő lesz...
2018. szept. 28. 21:19
 3/20 anonim ***** válasza:
16%
Azt a CCC-ben árulják? Magamnak sem vennék ott cipőt, nemhogy a gyerekemnek.
2018. szept. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
62%
Miért nem vennél? Pont ott néztem ki egy cipőt,én is kíváncsi vagyok a véleményekre mielőtt megveszem.
2018. szept. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
73%

Többet én se veszek ott cipőt. Szerencsére csak magammal csesztem ki.... napokig azt hittem meghalok a szandálban.... Ott is fájt a lábam ahol nem is érte!

Aztán mindig úgy nézett ki a lábam mintha koszos lenne, mert a szegecsek befogták .

2018. szept. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
A deichmannban is vacak cipők vannak, az elefanten mégis jó. Szóval én a Lasocki Kids márkára lennék kíváncsi.
2018. szept. 28. 22:25
 7/20 anonim ***** válasza:
33%
Lasocki kidst multkor néztem. Kőkemény a talpuk. Nem adnám gyerekre. Igaz az elphantent sem.
2018. szept. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%

26- os DD step cipők 6690ft

[link]


10000x jobb mint a ccc cipők, kemények leszakad benne az ember lába

2018. szept. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Az elefantennel nem értek egyet, puha a talpa és jól fogja a gyerek sarkát, azonkívül vegyszermentes puha bőrből van. Azért kíváncsi lennék 7-es melyik szerinted a jó cipő, ha ez se. Nekünk ortopédus mondta, hogy jó.
2018. szept. 29. 03:48
 10/20 anonim ***** válasza:
56%
A fiamnak volt onnan cipője, annak nem volt kemény a talpa, ezt én is nézem mindig. Ha jó cipőt akarsz, akkor Pediped, de az nagyon más árkategória.
2018. szept. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!