Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Csecsemonek mekkora ruhákat...

Csecsemonek mekkora ruhákat ajandekozzak?

Figyelt kérdés

Egy baratnomnel jon a baba, szeretnek nekik egy kis csomagot kuldeni, amiben lenne egy ket-ruhadarab is. Ugy gondoltam hogy nagyobbakat veszek, hogyha nagyobb tomeggel szuletik a baba, vagy hogy ne csak az elso ket hetben legyen jo ra. Ilyen esetben pl egy 2 (KET) honapos baba meretei mik?

60-62? Rugdalozora gondoltam, meg bodyra, es egy kis kabatra meg talan.

Ruhapelenkat hol lehet kapni? Bababoltban vagy dm-ben, rossmannban is?

Sima pelenkabol egy ket honaposnak mar kettes pelenka kell, vagy meg egyes?

Baratnomet azert nem kerdem, mert meglepetes lesz. Koszonom a valaszokat!



2020. dec. 11. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
62-est vennék és 2-es pelust. Textil pelus van rossmannban is pl. Pepco, kik, brendon stb.
2020. dec. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
A kabat felesleges, ilyen pici babanal inkabb overalt szoktak hasznalni kintre. En megkerdeznem mire van szukseguk, mert a baratnomek pl ugy bevasaroltak ruhakbol, hogy biztos hulyet kaptak volna, ha pluszban minden csaladtag ruhat visz nekik. A textilpelus az viszont hasznos, abbol soha nem eleg. Az anyukat se hagynam ki, neki is vinnek ajandekot, olyat, ami nem kapcsolodik a babahoz.
2020. dec. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is 62-es ruhát vegyél és 2-es pelenkát.Kabátkát szerintem ne vegyél ilyen picire nem szokás kabátot adni mivel abból kint a dereka lába inkább akkor egy overált akár plüss anyagút.
2020. dec. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ertem, akkor marad az overall. Nem veszek sok ruhat, csak 2-3 darabot. :)
2020. dec. 11. 14:26
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Overált pont nem kéne. Azt fix, hogy megveszik, plusz darab teljesen felesleges, ennyi idősen össze se koszolják, hisz csak védett helyen feksuenek benne.

Egyébként pelenka se jó ötlet. Mindenkinek más válik be. Nekem mindkét gyerek eleve 2-essel indított, kéthónaposan már jöhetett a 3-as. Illetve van aki moshatót használ.

68-asnál kisebb ruhát se vinnék. Az első két méretből mindenki betáraz. És biztos, hogy évszakfüggetlen ruhadarabot ajándékoznék, pl: rövid body.

2020. dec. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
62 ruha, 2-es vagy 3-as pelus
2020. dec. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Legkisebb méret az 56 (esetleg 50, ha nagyon pici a baba), utána jön a 62, majd a 68 (ha jól emlékszem az olyan 3 hónapos-fél évesre való), 62-eset vennék. Pelenka minden gyereknél más megfelelő, úgyhogy azt nem vennék. Textilpelenka minden babának kell, büfizéshez, meg alárakni, a brendonban nagyon szépeket rendeltem, drága is, szép ajándék.
2020. dec. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

Én is a 62-est ajánlom, bár az én lányom 54 cm-vel született és és mégis használtunk 50-es ruhát. 62-est csak 3 hónapos korában kezdtük :) Body és a rugi a legpraktikusabb.

Pelenkát nem vinnék, nagyon sok féle van, valakinek a pampers nem jó, valakinek a libero... stb. Lutri, szerintem.

Textilpelenka viszont sosem elég. Brendont ajánlom, mint az előttem válaszolók.

2020. dec. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%
Vagy kérdezd meg? vagy vegyél olyat amit most használhatnak,max 62 méretet vegyél ennél nagyobbat ne vegyél mert a gyerekek nem egyformán nőnek .
2020. dec. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%
En a pelusnak pont azért örültem, mert mindenkinek más valik be. De amíg nem próbálod ki, nem tudod melyik🤷🏼‍♀️ Mindenki más markát hozott így szépen ki is alakult, hogy a pampers premium care és a dm nekünk a legjobb. A libero meg a legrosszabb. Sokkal jobb a más pénzén kísérletezni. Szerintem.
2020. dec. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!