Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ki mikor vásárolt a babájának?

Ki mikor vásárolt a babájának?

Figyelt kérdés
17 hetes vagyok. És nagyon szeretnék a kis Manómnak ruhákat venni. Első babám. Ti amikor vásároltatok milyen méretü ruhákat vetettek? Honnan tudtátok nem-e leszrá esetleg kicsi? :)
2021. jan. 13. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ruhákat nem nagyon vettunk,mert kaptunk nagyon sokat. 56osok voltak többnyire. 48 centivel született fiam,szoval venni kellett 50est :D Szerintem nem art,ha van 50es is,de ne vásárolj be sokat,nagyon gyorsan kinövik az elso nehany méretet 😊
2021. jan. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A 19. heti ÚH után, azt azért megvártuk. Miután ott mindent rendben találtak, szép lassan elkezdtünk vásárolgatni.


Most 27 hetes vagyok, a bútorok már megvannak, illetve néhány ruhácska, apróság is. A babakocsit, többi ruhát kb. 2 hét múlva kezdjük el beszerezni, mikor már nem járok majd dolgozni.

2021. jan. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt soha nem tudhatod, kicsi lesz e. 50-est tényleg csak minimálisat vegyél 1-1 darabot. Ha pici lesz a baba akkor meg pótolhatod. 56-ost kb egy hónapig hordta a fiam, úgyhogy abból is óvatosan vásárolnék be. 68-ast átnőtte. Gyakorlatilag 62 és 74 az sokáig jó volt rá. De annyira gyerekfuggo, hogy alapvetően azt mondom, amíg meg nem születik egyik meretbol se tarazz be
2021. jan. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A 34.héten kezdtem el vásárolni a ruhákat. 56-os ruhákat vettem a H&M-ből mert azt tudom, hogy bőven jó. 63 cm lett a kicsi és még az 56-os H&M-es rugi is nagy volt rá. De a mai napig onnan rendelek és mindig nagyobb. Amit máshonnan vettem pont jó a méretezés, gondolok itt a Sinsay, Pepco-ra.
2021. jan. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm,akkor jobb ha kevés ruhát vásárolok,mint sokkat és ne tudja hordani :)
2021. jan. 14. 18:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi félidő után kezdtünk el vásárolni, először a nagyobb dolgokat, a ruhák az utolsók közt voltak. 36. héten lett meg minden, 37. héten szültem :)


Mi vettünk pár db 50-es rucit (bodyt és rugit), kisfiú 51, kislány 54 cm-vel született, de még így is tudták hordani. Az 56-osban elvesztek.

2021. jan. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!