Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Erősebb testalkatú 2 éves...

Erősebb testalkatú 2 éves kislánynak hol vesztek ruhát?

Figyelt kérdés
Kislányom szereti a leggingseket, cicanadrágokat, de ezek többsége kifejezetten vékony gyerekeknek való. Bő szárú, buggyos nadrágot nem szeretnék. Eddig a Lupilu márkával elégedettek voltunk, de legutóbb nagyon szűk fazonú leggingset fogtunk ki, alig tudtam felhúzni a 98/104 méretet. H&M-ben és C&A-ban szoktam vásárolni, de ott is változó, mennyire rugalmas az anyag, jó-e a fazon. Van olyan márka, amit érdemes lenne megpróbálni?
2021. jan. 24. 10:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű:

Vegyél 3/4-es vagy feles leggingseket neki a magasságánál jóval nagyobb magasságra való méretből. Annak jó lesz a dereka és a szára is.


(Ez még mindig egyszerűbb, mint vékony gyerekre jó derekú és jó hosszúságú leggingst)

2021. jan. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen magas? A 98-104-es lupilu leggings jó a 4 éves gyerekemre. Mondjuk ő nem túl magas, 101 cm
2021. jan. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

90 cm magas. A szára hosszú neki, derékban viszont szűk, főleg a bélelt leggings, ami nem nyúlik.

Köszi 1-es, ezt kipróbálom majd!

2021. jan. 24. 10:43
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Hát pedig a legtöbb ruhát, pont kövér gyerekekre tervezik. A normál/vekony testalkatú gyerekemre napokig jártam mire találtam valamit.

H&M, Takko nézd meg ott minden duci gyerekekre van ilyen kis méretben.

2021. jan. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tapsztalat


F&F

Kik

H&M legtöbbje ( vannak slimfit darabok is)

Takko


( nàlunk pont az ellentettje a baj... minden bő... vègre a Lidl nadrág jó lett -gondolom pont az ami nektek szűk... nálunk árnyalja a képet, hogy a lányom csak bugyis màr 86 cm magassággal, ekkora méretben pedig pelusra is gondolnak, mindemellett kifejezetten vékony testalkat is)

2021. jan. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az eredeti varrómamik facebook csoport kb. ezért jött létre.

Egy csomó anyukának elege lett, hogy a gyerek nem konfekció, és megy ezerrel a tanácsadás, a hogyan csináld, meg a szabásminta csere-bere.

Egyébként röhej, hogy tovább tart egy normális nadrágot megtalálni, mint megvarrni 2021-ben, de sajnos ez a helyzet.

2021. jan. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hány kg a kislány?
2021. jan. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%

Szia.

Az én kislányom 2 és fél éves múlt,17 kg.

Leginkább a kik-ben vásárolok mert a leggingek ott szuper gumisak,mi is azt szeretjük. Illetve a felsők is szélesek és rugalmasak.

Néha kifogok 1-1 szuper darabot a pepcoban is,mert a fiamnak ott vásárolok,ő meg extra vékony és nagyon jók a farmereik.

2021. jan. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Scampnál van erősebb és vékonyabb gyerekekre való is. [link]
2021. jan. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!