Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 éves kislánynak kell fürdőru...

2 éves kislánynak kell fürdőruha/alsó ha van rajta úszópelus?

Figyelt kérdés
Kicsit furcsán nézne ki vagy nem tudom. Szerintetek?
2020. jún. 27. 13:35
A kérdező szavazást indított:
Kell
Nem kell
48 szavazat
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Nem itthora gondolok. Ezt elfelejtettem leírni
2020. jún. 27. 13:36
 2/28 anonim ***** válasza:
41%
Én az egy évesre is adok fürdőruhát, a saját kertünkben is. Kislányok, szokják meg, h ne mutogassák magukat.
2020. jún. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
53%

Nem kell, de adok rá


1 évesen nem adtam, mert sehol nem kaptam méretet..

Rendelni sem sikerült


/ most 2 évesen hord egy éves méretet/

2020. jún. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
49%

Teljesen felesleges, hülyén is nézne ki.

Nem véletlen van olyan kinézete, mint a fürdőnaciknak.

2020. jún. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
82%
#2: Nem mutogatja magát. Fürdöpelenkára kérdezi a kérdező!
2020. jún. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
84%
Én adtam annak idején, de nem kötelező. Nem nézett ki hülyén, hanem kifejezetten aranyos volt. Az igaz, hogy nehéz kapni, tőlem is megkérdezték, honnan van, én gyerekbizományiban vettem, mint kiderült kis balettdressz volt, de úgy nézett ki, mint egy fürdőruha, apró fodorral. Szóval cuki volt benne.
2020. jún. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
58%

Használj mosható úszópelenkát, akkor nincs ilyen gond.

Az eldobható is csak a kakát tartja bent, a pisit átengedi (próbáld ki). A mosható is ugyanezt tudja. Egyébként teljesen olyan mint egy normál fürdőruha, csak dupla anyagból, hogy a kakát megfogja. Már ha kakál a vízbe.

Amúgy uv szűrős fürdőruhát én adtam az eldobható fölé is.

2020. jún. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
35%

#6: Láttál már úszópelust? Arra ha dresszt akarsz húzni, akkor fent totál lötyögni fog, ha azt akarod, hogy a pelenkára kényelmesen rámenjen.


Ezek olyan pelenkák, amik mintásak, és olyan bevonattal, gumírozással, hogy nem enged ki semmit, és a víz sem áztatja el.

2020. jún. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem teljesen felesleges, hacsak nem nagyon érzékeny a bőre a napra, de akkor meg mindegy, hogy milyen nemű, akkor fiúra, lányra is adnék rendes uv szűrős uszoruhat. Ha erre nincs szüksége, akkor bőven elég az úszópelus egy kétéves kisgyereknek, sokkal kényelmesebb úgy neki.
2020. jún. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
65%
8-as, csak tudom, hogy mit adtam a lányomra ennyi idősen! Mi lötyögött volna, ugyan? Úszópelus volt és egyberészes úszódressz rajta, csak akkor látszott a pelus, amikor vízben voltunk, szárazon észre sem lehetett rajta venni, hogy még úszópelus is van rajta. Írtam, hogy még meg is kérdezték a medencében, hogy honnan van a fürdőruci, amit én mondjuk nem is értettem, de ha olvasom, amit írsz, akkor ezek szerint valami nagy szenzáció lehetett egy fürdőruhás két éves, holott nekem teljesen természetes volt. Amit nem értek viszont, ha valaki eldobhatós pelenkában viszi be a gyerekét a vízbe, na annak konkrétan semmi értelme nincs. A pelenka teljesen megszívja magát, szegény gyerek cipelheti, de minek.
2020. jún. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!