Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Más babának is nyomot hagy...

Más babának is nyomot hagy minden fejpánt a fején?

Figyelt kérdés

6 hónapos a kislányom, a feje teljesen átlagos méretű (42 cm).


Van kb 12 fejpántja, de csak 1-1 kép erejéig merem ráadni őket.


Nem zavarja őt, nem piszkálja, mosolyog ugyanúgy, viszont amikor leveszem ott marad a nyoma (a pánt és a masni résznek is).


Több fazonú fejpántunk van és mindegyikkel ez a helyzet.

Felpróbálom én is őket, mert viszonylag kicsi a fejem, de épphogy szorítanak engem (valamelyiket pl meg sem érzem, hogy rajtam van).


Szerintetek szoríthatja a kos buksiját?


Nektek is nyomot hagynak a fejpántok?



2021. márc. 9. 09:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányomnak kicsi feje van


2,5 és 45 cm


Mégis nyomot hagyott ennyi idősen


De vannak nagyobbak


Utàna meg nem viselte el, amikor az nem esett le a fejéről

2021. márc. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Mi a reteknek 12 fejpánt egy hat hónaposnak, pláne, ha csak fotózni adod rá? Mondjuk ahhoz is nvevetséges...
2021. márc. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem se szükséges, pláne ha megnyomja a fejét, kutacsa érzékeny. Sose adtam rá babakorában, most már van, 3 éves.
2021. márc. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

,,Mi a reteknek 12 fejpánt egy hat hónaposnak...?"


Egyrészt: nyilván, ha babaruha szettet rendelek, amihez hajpánt is jár nem fogom kérni pl a H&M-et, hogy szedjék már ki a csomagból. (-.-), + rendeltem egy csomagot amiben alapból több volt + örököltünk + a karácsonyi ruhájához és a kórházi babafotózáshoz vettem neki 1-1-et.


Másrészt: Te amúgy tuti férfi vagy...

Egész életemben azt vártam, hogy majd a kislányom szép ruhákba öltöztethessem. Akkor szerinted "mi a reteké" ne próbálkoznék vele?

Azért írom, hogy próbálkoznék, mert első az ő kényelme (ahogy a kérdésből is látod nem kínzom szegényt csak azért, hogy csinos legyen, 4 hónapos koráig csak tipegőket adtam rá a fodros ruhák helyett, mert úgy tartottam kényelmesnek, na mind1...).

2021. márc. 9. 11:49
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Ne legyél biztos benne, hogy csak a férfiaknak nem tetszik. Én pl. nő vagyok, a lányom éppen a hercegnő ruhájában van, most vette le a balerina szoknyáját, mondjuk ezeket ő akarja, de nincs tiltva a csajos cuccoktól, én soha nem adtam rá hajpántot babaként, pedig nekünk is volt szettből, hülyén néz ki szerintem, szép ruhája volt régen is.
2021. márc. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Nő vagyok (2 voltam). Miért csak férfi lehet, akinek nem tetszik?
2021. márc. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hú de le leszek pontozva... De én úgy vettem észre, a kopasz kislányokra adnak hajpántot, lehetőleg bitang nagy masnisat, hogy látszódjon, hogy ő igenis kislány.
2021. márc. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4 lányom van, nő vagyok, de az életben nem adtam egyikre sem fejpántot és röhejesnek tartom, amikor ezzel kínozzák a babákat...
2021. márc. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ha a baba nem viseli el magán vagy szorítja és úgy adják rá azt én is elítélem, de, ha nem akkor miért lenne kínzás?


Mindenkinek más az izlése. Én imádom a fejpántokat a babákon (persze van 1 határ a csillogást és a méretet illetően). Sőt! Most tuti kiverem a biztosítékot mindenkinél, de mindenünk rózsaszín: a babakocsi, a hordozó, a ruhák nagy része, az etetőszék stb... És rengeteg szoknyája/ruhája van már most tavaszra/nyárra. Hogy fokozzam ezt: 2 db farmerem van és ezen kívül csak egyberészes ruháim, szoknyáim. Nem győzök nekik új vállfákat venni a szekrénybe. Muszáj, hogy a kislányomat és engem lànyos dolgok vegyenek körül, ez kell a lelkemnek. Aztàn valószínűleg a kisasszony ez ellen úgyis elkezd lázadni, úgyhogy addig szépen kiélem magam, utána úgyis azt adok rá, amit ő szeretne felvenni.


Amúgy bennem is volt egy ilyen indíttatás a masnit illetően, hogy igenis látszódjon, hogy kislány. 😁 Bár szerencsére anélkül is látszódik a kis pofiján és már a haja is nő. 😊

2021. márc. 9. 22:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is szoknyás vagyok és a lányaimon is gyakrabban van szoknya vagy ruha. A fejpánt akkor is röhejes.
2021. márc. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!