Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Itt mindenki méregdrága első...

Itt mindenki méregdrága első cipőt vett gyermekének?

Figyelt kérdés
Természetesen én is a legjobbat akarom neki, de azért kicsit sokallom a 10-12ezer forintot egy icipici cipőért... Meg lehet olcsóbban is úszni? Mit ajánlotok?
2021. márc. 12. 08:37
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
35%

Én nem.

Egy puhatalpú mokaszint vettem, aminek a teteje zoknis, mivel magas a lábboltozata a fiamnak. Gondoltam Liliputira, de mindenhol olvastam hogy így úgy bele kell vágni a bőrbe hogy beleférjen a babák lába.


Így egy olcsóbb mellett döntöttem, úgyis bent, max betonon használjuk.

2021. márc. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
95%

Vehetsz kínaiban is 5-6 ezerért vagy használtan, te döntöd el, hogy nektek mi éri meg és mennyit tudtok rá kiadni.

Én is drágálottam, hogy ennyibe kerül egy gyerekcipő, de ez van, bele kell nyugodni. (Drágább a babacipő, mint az én 39es lábamra való.)

Lesem az akciókat és reménykedem,hogy lejjebb mennek az árak.

Mi pl az elsőlépés cipőjét a Deichmannban vettük, Elefanten bőr cipőcske 50% leárazással, így csak 6 ezer forintba került.

2021. márc. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
86%

Ez egy olyan "megúszós" téma, aminek a gyerek felnőttként fogja meginni a levét. Kb. 10 éves korig ugyanis minden cipőt csak pár hónapra veszel.

Ettől függetlenül annak idején azt mondta a gyógytornászunk, hogy akár kínaiban is lehet megfelelőt találni, ha tudod, hogy milyen szempontokra figyelj.

2021. márc. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
31%

1# vagyok. Azért azt hozzáteszem, mikor áttérünk puhatalpúról keményebbre, kicsit én is jobban megválogatom, viszont a puhatalpúval nem hiszem, hogy nagyon mellé lehetne nyúlni, max nem bőr, de a talpán nem valtoztat.


Illetve ha visszamegyek dolgozni, akkor kedvezményesen veszem majd a cipőket (Deichmannban dolgozok).

2021. márc. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
98%
Még nincs cipője, mert kicsi, de nem szeretnék használt cipőt neki, mert az ki van taposva már, ami akár az ő mozgásfejlődésére is hatással lehet.
2021. márc. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
86%
Sok mindenen szabad spórolni, de az első cipő nem tartozik ezek közé. Arra igen, rá kell szánni a pénzt.
2021. márc. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
48%
Off: Kisfiam még nem jár, de egyre többször feláll kapaszkodás nélkül, tesz 1-2 apró lépést és leül. Érdemes már most cipőt venni neki? És milyen márkájút? Mindenképp minőségit szeretnék.
2021. márc. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
77%

7 Nem kell még neki cipő. Bőven ráér akkor ha házon kívül megy majd sokat. Akkor is inkább akkor ha hideg a talaj, vagy szúr, veszélyes. Legjobb az ha mezítláb van minél többet. Kint is hogy különböző textúrákat is érezzen a lábával.

Az én fiam pl másfél évesen a játszin (zárt, elkerített) még simán mezítláb szaladgált. Vagyis zokni volt rajta, homokban az sem

2021. márc. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Én azt olvastam, hogy csak akkor kell, amikor már magától elindul. Én nem tudom nálunk ez mikor történik meg, holnap, vagy egy hónap múlva. Csak próbálom mindenhonnan körbejárni a témát. És akkor melyiket ajánlanátok? Van, ahol puhatalpút írnak, de pl amit én néztem deichmannban elefantent annak nagyon keménynek tűnik a talpa...
2021. márc. 12. 09:00
 10/30 anonim ***** válasza:
36%

Mi nem vettünk. Rengeteget kaptunk, szinte újakat.


Ezt a most dől el a felnőttkori járása dolgot pedig cáfolnám.


28 vagyok, mikor én voltam gyerek, még nem volt divat itthon a gyerek cipő, főleg nem az olyan, aminek van talp kialakítása. Nekem apáék lengyelországból hozattak, egy fél havi fizetésért cipőt (amit használtam kb 3 hónapig, míg megtanultam járni). A következő cipőm is onnan volt, azt nagynénémék rendezték. Most itt vagyok 28, a bokám romokban, bokasüllyedésem van, amiatt a térdeim is kikoptak. (Kb 14éves korom óta fáj, azóta minimum)


Hugom 23. Neki már kaptak itthon cipőt, szintén kialakitottat, ortopédis javaslatára. Neki is állandóan bokafájdalmai vannak.


Öcsém 18, ő már az olcsó kínait kapta, vagy használtat. Neki az ég világon semmi baja.

2021. márc. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!