Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mikor vettetek először esőkabá...

Mikor vettetek először esőkabátot a gyereketeknek?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

valószínűleg butaságnak tűnik a kérdés, de tavaszra/nyárra vásárolok a kislányomnak, aki másfél éves. Vettem egy félcipőt, és van egy átmeneti kabátunk, vékonyabbnak egy farmerkabát. De ezek nem vízlepergetősek.

Nálatok van/volt ilyen kicsi gyereknek már esőkabát, esetleg gumicsizma?

Eddig ezek nekünk nem kellettek, mert esős időben a babakocsiban ült az esővédő alatt, de lehet a következő hónapokban hasznát vennénk már.

A lányom méretei: most kezdjük a 92-es ruhákat, és 23-as a lába.


A tapasztalataitokra lennék kíváncsi.

Köszönöm.


2021. márc. 22. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Kellett, de szerencsére mindig kaptunk ingyen, ritkán kell használni, több gyereknek is jó egy darab, drágán ne vegyél, aldi, lidl, pepcoban szokott lenni néha olcsón.
2021. márc. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Gumicsizma, esernyő volt, esőkabát nem. De annyira nem is setaltunk olyankor. Ha muszáj lett volna, akkor biztos beszerzek esőkabátot. Kinaiban látok mindig, gyorsan kinovik, egy méret alatt max 2x kellhet, drágábbat nem vennék
2021. márc. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Másfél évesemnek van. Nem overálozunk nem babakocsizunk már. Sokat sétálunk és igényli is. Sokat vagyunk kint uh kell az az esőkabát
2021. márc. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Másfélévesen. Imádott nyáron esőben rohangálni, pocsolyába menni, így jól jött az esőkabát-gumicsizma kombó. Sokszor használtuk.
2021. márc. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Áprilisi a fiam, akkor m~g nem igazán közlekedett egyedül nem kellett, de ősszel már jó hasznát vettük, mi ha csak nem ömlik kimegyünk, motorozik, pocsolyázik.
2021. márc. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat.

Veszek neki akkor én is, ne fogjon vissza minket az esősebb idő sem. :)

2021. márc. 22. 15:16
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

Én csak ovis korában vettem a lányomnak először.

Személy szerint én utálok esős időben kint lenni, így nem volt rá szükségünk hamarabb.

Oviban meg kimennek ha csak egy picit esik, ezért oda kellett.

2021. márc. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk kicsinek minden ruhájuk funkcionális ruházat, azaz olyan kabátjuk nincs is, ami ne bírná a vizet. Pl: a 2 es az 5 évesnek is van softshell kabátja, overálja. Mindkettő bírja az olyan mennyiségű vizet amiben még kimegyunk. Farmerkabátot pl. nem vennék.
2021. márc. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Softshell overállja neki is van, de most kifejezetten az esőkabát-gumicsizma verzióról volt kérdésem.


A farmerkabátról sem volt kérdés. Tavaly is vettem neki, amikor kb 6 hónapos korától 10 hónapos koráig sokat használtuk nyári reggeleken például.


Köszi minden hozzászólást, ment a zöld kéz mindenkinek.

2021. márc. 22. 17:34
 10/10 anonim ***** válasza:
43%

Most nem azért de egy jó softshell szakadó esőben se ázik be, így ha az van, felesleges az esőkabát, mert nem tud többet.

Gumicsizmát 20-as mérettől vettem.

2021. márc. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!