Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Amikor ruhaméretet vált a...

Amikor ruhaméretet vált a gyereketek, akkor egyszerre veszitek meg az új ruhatárat, vagy előre apránként?

Figyelt kérdés
2021. jan. 15. 11:38
A kérdező szavazást indított:
Egyszerre veszem meg az új méretet mindenből.
Apránként veszem meg az új méretet, mielőtt kinőné az előzőt.
Alapvetően egyszerre veszem meg, de ha valami le van árazva, akkor veszek pár darabot előre.
47 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Apránként, mert márkától is függ, hogy épp mekkora ruhát hord. Lehet, hogy pl H&M-ből még jó 86-os,de C&A-ból már 92-98 kell. Így lassan amit kinőtt elteszem és helyette veszek másikat.
2021. jan. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pont úgy csinálom, mint az első válaszoló.
2021. jan. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan veszem, mivel két 110-es felső sem egyforma méretű. Ezért nem is egyszerre növi ki az összeset.
2021. jan. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Általában egyszerre szoktam a következő méretet megvenni. Pl kisfiam 86ost hord még, de látom, hogy már kezdi kinőni őket. Ma rendeltem h&mből és sinsayről 92eseket. Akkor kiszelektálom a meglévő ruhatárából azokat, amik kicsik. Ami olyan, hogy még pont jó, azt hagyom bent.
2021. jan. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan cseréltem le ,pl tavasszal megnézem átnézem a tavaszi ruháit melyik kicsi,melyik jó még stb így tudom hogy miböl érdemes nagyobb méretet venni .
2021. jan. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Általában csak az iskolakezdésnél veszem meg egyszerre a ruhákat. Általában január környékén szoktam megint egy kisebb bevásárlast tartani. A cipőkkel vagyok bajban inkább. Nagyon gyorsan nő a lányom lába. Amit megveszek neki szeptemberben sportcipőt az már tavasszal nem jó rá. Minden cipőt 3 hónapig hord kb.
2021. jan. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!