Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Első cipőnek milyet válasszak?

Első cipőnek milyet válasszak?

Figyelt kérdés

Kislányom nemsokára 10 hónapos, néhány napja felállt, kanapé mellett lépeget. Mikor kellene megvenni az első cipőjét? Ráér még, ha kint is leteszem? De ki tudja mikor fog még rendesen sétálni. Nem szeretném, ha kinőné, mire igazából használná. Meg ugye jön a nyár, de úgy tudom zárt, bokát jól tartó cipő kellene. Vagy vegyek szandált már, ami fogja a sarkát? Vagy sportcipőben van olyan jó minőségű, ami járni tanuló babáknak megfelel?

Köszönöm ha segítetek.


2021. márc. 25. 14:15
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Még varok mindenképp, csak erdeklődtem, meg nézelődök. Tenyleg nem tudni, mikor fog nekiindulni úgy igazából. :)
2021. márc. 25. 14:51
 12/12 anonim ***** válasza:
A gyerektől is függ. Az en kisfiamnak nagyon magas a lábfeje. Neki pl az elefanten cipő jött be ami amúgy ilyen könnyített talpu, hogy jól gorduljon. De amúgy szerintem meg legalább 2 hónap hogy stabilan járjon a babad. (Max tévedek ha nagyon belehuz 😁) addig meg nőhet egy egész szamot is a lába. És igen lehet szandál az első cipő, miért ne? De en olyat vennék amit valaki linkelt, legyen orra, mert eleinte azért meg bukdacsolnak, ne a kis érzékeny ujjat üsse be.
2021. márc. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!