Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Milyen cipot valasszak elso...

Milyen cipot valasszak elso ciponek az alabbi szempontokat figyelembe veve?

Figyelt kérdés
Karacsonyra kapna ajandekba testveremektol. Most 8 honapos, probalkozik allni, 11,5 cm a laba. Aprilis 1-tol megy bolcsibe. Bakancsot vegyenek neki vagy inkabb atmeneti cipot, ami mar jo lesz tavasszal a bolcsibe is? Vagy megszivtam, es arra az 1-2 honapra bakancsot kell neki venni?
2015. nov. 24. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát én egy vásárlási utalványt kérnék...nem tudni mikor fog járni, akkor milyen évszak lesz és mekkora lesz a lába.
2015. nov. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nem tudhatod, hogy mikor indult el. Az én kislányom egy évesen kezdett járni, és vettünk is neki rögtön egy 20-as cipőt, pedig előtte két hónappal még a 19-es is elég volt rá.

Lutri, korábban, vagy később indul-e el, és ha most megveszed, lehet, hogy akkorra már kicsi lesz.

Én is az utalványra szavazok, vagy most vegyenek mást, ne első cipőt.

2015. nov. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.
2015. nov. 25. 05:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!