Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Aki nem szerette volna tudni...

Aki nem szerette volna tudni a baba nemét, az hogyan vásárolt ruhát neki előre?

Figyelt kérdés

Azert kérdezem mert itt csak vilagos kék es rózsaszin ujszülöt ruhák vannak.

Viszont meglepetést szeretnének a parommal, hogy fiú vagy lány.



#Babruha
2021. aug. 1. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Fehér, sárga, zöld babacuccok is vannak, ezek unisex színek.
2021. aug. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Fehéret vettem.
2021. aug. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
98%

Én is csak fehéret vettem, (illetve mivel a közeli baba boltba nálunk is csak ez a két szín van,) /rendeltem.


Miután megszületett, és tuti volt a neme, akkor kezdtem rendelgetni a nagyobb méretű ruhákat illetve néhány "nemhez passzoló" színű dolgot. De egyébként megmondom őszintén, sokkal jobban illenek a semleges színek a babákhoz, legalábbis az én ízlésem szerint 😊

2021. aug. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

Nem vettünk sok babaruhát. A színekből arra figyeltem, hogy ne lila vagy rózsaszín. Szerintem fiúra is rá lehet adni sárgát, pirosat, lányra meg zöldet, kéket. A minta ne legyen csajos, hátha fiú. Aztán ráértek vásárolni szülés után is. A legfontosabb dolgok legyenek meg.

Nekem 17 éve született a fiam. Akkor mi is meglepit akartunk. De sajnos nem fordult meg, így meg akarták nézni szülés előtt a nemét, mert lányt lehet szülni farral, fiúnál veszélyes a herék miatt. Sajna akkor már nagy volt és nem látszódott. Végül császár lett, és fiú. Azóta nem játszok meglepiset. Nem iglyesztegetésnek szántam, ennek kicsi az esélye. Remélem, nálatok minden rendben lesz. Boldog babavárást!

2021. aug. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Fehéret, sárgát, zöldet, pirosat, kéket, barnát, bézst vettünk. Tudtuk a nemüket, de mivel sok gyereket terveztünk, uniszex cuccokat vettünk.
2021. aug. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!