Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik huszonéves koruk közepe...

Akik huszonéves koruk közepe környékén nem szerettek volna gyereket, nektek változott a véleményetek pár év elteltével?

Figyelt kérdés

2020. szept. 20. 16:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
nem
2020. szept. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
79%
igen
2020. szept. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
nem
2020. szept. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
77%
Nem nagyon nem.
2020. szept. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
60%

Igen.

Nem akartam, lett, imádom.

2020. szept. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%
igen
2020. szept. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
62%

Nekem volt egy barátnőm aki világéletében utálta a gyerekeket. 40 évesek vagyunk mindketten.

Nemcsak nem akart, hanem konkrétan még 25 éves korában is olyanokat mondott hogy undorítóak a kisbabák meg a gyerekek.

Összejött egy gyerekes pasival kb 30 éves korunk körül akinek alig bírta elviselni a kislányát (1-2 éves baba volt a kislány amikor a pasi lelépett a családjától).

36 évesen meg egyszercsak gyereket szült neki. Nem tudok semmit a hátteréről hogy ez hogy jött nála mert megszakítottam a kapcsolatot vele mert nem szólt hogy babát vár, a facebookról tudtam meg amikor kirakta a 9 hónapos hasát. Külföldön élek ezért nem találkoztunk. De beszéltünk végig és soha nem mondta hogy terhes.

Pedig nagyon érdekelne hogy változott meg a véleménye, és miért vállalt gyereket.

2020. szept. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
80%
36 voltam, mikor a húgom terhes lett, akkor volt egy pár stresszes hónapom, hogy úr isten, lehet mégis csak kéne. Aztán megszületett az unokahúgom, és megnyugodott a lelkem, hogy nem, tényleg nem kell ez nekem. Pedig nem rossz gyerek, tényleg cuki kislány, szívesen elbögyörgetem néha pár órát, de egész nap, minden egyes nap megbolondulnék.
2020. szept. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
75%

7-es vagyok újra

Én sem akartam gyereket huszonéves koromban, de azt tudtam hogy később majd igen.

Teljesen más az aki azt mondja hogy soha de soha. Szerintem ezt huszonévestől komolyan kell venni. Épp ezért kuriózum a régi barátnőm. Rajta kívül nem ismerek olyat aki meggondolta magát. Unokatesóm is tinikora óta mondja. Most 32 és még mindig ezt mondja. A pasija egyetért vele, majdnem 10 éve együtt vannak. Nekik tuti nem lesz.

2020. szept. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
32%

Biztos forrásból tudom:

van egy 90+ éves, özvegy hölgy. Fiatal korában több (talán 4-5) abortuszt végeztetett magán, mert nem akart sosem gyereket. Most bánja, hogy nincs gyereke, unokája és ezt ki is mondja...

2020. szept. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!