Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ki mivel mossa a gyerekruhákat ?

Ki mivel mossa a gyerekruhákat ?

Figyelt kérdés
Kivagyok,hogy a gyerekruha 90%a foltos marad 1 2 használat után . Mi a jó istent használtok ezekre a foltokra ?
2021. aug. 1. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Vanish szappan ha nagyon jó ruha.

Ha nem olyan extra ruha , akkor nem érdekel. Ami nagyon gáz megy kukába.


Amúgy sima Ariel mosógél, fehér Lenor.

2021. aug. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Marhaepeszappannal ha lehet, azonnal atdorzsolom a foltot. Ha ez nem sikerül, akkor sanszos, hogy buktam.
2021. aug. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Marhaepeszappannal HIDEG vízzel azonnal lekezelem, ezután imádkozom és a mosás után kiderül, hogy sikerrel jártam-e.
2021. aug. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szintén marha epe szappan :)

A mosószer pedig mindig változó. Van hogy szenzitív mosópor, van hogy mosógél, volt már mosódió is. Egyiknél sem jegyeztem meg, hogy na, ez milyen jó volt a foltokra! Valószínű én a foltot kiszedő mosószert még nem találtam meg. Maradok annál, hogy a mosószer mindig más, a foltra meg ott a szappan 😄

Kakit mindig szépen kiszedi, a baba kaját (hozzátáplálás) már nem mindig, kaja típus függő, de 2 mosással általában kijön a répa karotinja is például.

2021. aug. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Frosch folteltávolitoját +Ariel pods.és kijönek foltok.
2021. aug. 2. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amint lehet, kézzel kimosom a friss foltot. Amúgy Persil-lel mosok és Silan-nal öblítem.
2021. aug. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!